Test sprawdzający do lektury tajemniczy ogród
Spodobała mi się bardzo .18. Autorką książki jest Frances Hodgson Burnett. werindaxd 4 lata temu. 68 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich .Test z lektury "Tajemniczy ogród". Były siostrami c. Test: Tajemniczy ogródPlik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna ! Tagi dla tego testu: nauka,lekturaSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .Tajemniczy ogród - test. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp; Rozpoznajemy bohaterów powieści - Czytanie ze zrozumieniem // odp; Szeregujemy wydarzenia chronologicznie - Łamigłówka z hasłem // odpTest ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett. Podaj imię chorego chłopca.

Opowiedz o tym, w jaki sposób Mary dostała się do tajemniczego ogrodu i w jaki sposób spędziła w nim.

Udaje się jej znaleźć klucz do zamkniętej części ogrodu i dostać się tam.Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Świetna gra na przeglądarkę. Szczególnie od chwili, gdy pewien mały ptaszek pokaże jej drogę do klucza i ukrytych drzwi do zamkniętego ogrodu. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Dom jest ogromny i posępny, otoczony ogrodem, którego częścią jest tytułowy „tajemniczy ogród", gdzie nikt nie ma wstępu. !To że jesteś anonimowy/a to nie znaczy że to nie jest hejt.Witaj na stronie Quizz.pl. Uczuła ogarnia ącą ą, nieprzezwyciężoną senność, położyła się na łóżeczku i na bardzo długo straciła świadomość tego, co się wkoło nie dzie e.Ogłoszenia o tematyce: test z lektury tajemniczy ogród na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy. Czyj płacz obudził Mary pewnej nocy? Quiz w Poczekalni. Autorka zachwyca swoim kunsztem pisarskim i porywa nas do wspaniałego świata. Tajemniczy ogród to jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett .do swe nursery⁵ i znów się zamknęła, przestraszona krzykami i odgłosami ucieka ących kroków. Tagi dla tego testu: ogrod tajemniczy. Gniazdo mysikrólika b. Myszy c. Nietoperze 13.Gdzie Mary znalazła klucz do tajemniczego ogrodu? Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

Fajna lektura.

Róże (rosły w ogrodzie zamkniętym od 10 lat) 5. quiz ten sprawdza czy znasz lekturę pod tytułem,,Tajemniczy Ogód ''.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera. reklama. Kogo Ben Weatherstaff nazywał „naczelnym ogrodnikiem"? A to dopiero pierwsza z tajemnic. Zawiera 16 pytań. Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi. Chodziły razem do szkoły 7.Co narysował Dick w liście do Mary zostawionym w ogrodzie? #lektury #lekturyszkolne #tajemniczyogrod #franceshodgsonburnett. Myślisz, że znasz książkę Tajemniczy Ogród? Czyim bratem był Dick? Właśnie omawiam i ćwiczę na kartkówkę na jutro. Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"! Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści Tajemniczy Ogród? tajemniczy ogród wiedza na temat ksiazki Tajemniczy Ogrod. ( wypracowanie powinno zajmować przynajmniej 15 linii)Zobacz 7 odpowiedzi na pytanie: Tajemniczy Ogród - 10 pytań i odpowiedzi. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot? Tajemniczy ogród - test znajomości lektury. Test wiedzy online z lektury szkolnej. U góry znajdziesz quiz tajemniczy ogród.

Widget.

Test z lektury "Tajemniczy ogród" - poziom trudny. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Podaj swoje imię: do kogo wyjechała Mary? Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Gdzie przebywał ojciec Colina, gdy nie było go w domu? Test wiedzy online z lektury szkolnej. Rozwiąż test!test z lektury. a) nie rosły tam róże b) zginęła w nim jego żona c) zmusiła go tego Martha 8. Literatura Jakiej pracy ze świata "Zwiadowców" powinieneś się podjąć? .Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. do cioci;. Bardzo ładna lektura. .Tajemniczy ogród test Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę! W tajemniczym ogrodzie Colin stawiał pierwsze kroki z pomocą: a. Mary i Dicka b. Mary i Marty c. starego ogrodnika i Mary d. Dicka i jego mamy 19. Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett Gry za darmo - Kupuj gry taniej - Przyspieszona książka ."Tajemniczy ogród" to doskonale napisana opowieść. W domu wuja Mary poznaje sympatyczną służącą Martę Sowerby i jej brata Dicka. tajemniczy ogród. Gdzie znajdował się klucz od furtki tajemniczego ogrodu? W ziemi rozkopanej przez psa b.Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances Hodgson Burnett. Choć na początku wieje grozą, a my czujemy smutny, przygnębiający klimat wielkiego dworu. Wiedza ogólna Quiz wiedzy ogólnej z motywem ogrodu - jak sobie poradzisz? Dlaczego Craven kazał zamknąć tajemniczy ogród? Jak brzmi tytuł książki w oryginale, tzn.

w języku angielskim? Sprawdź się! Skomentuj.

Udostępnij. Sytuacja całkowicie się zmienia, gdy 10-letnia sierota Mery odkrywa tytułowy tajemniczy ogród. fajne to jest mam test z tego 2 pazdziernika i sie ucze po prostu super. Szukaj. pytanie 1 z 10. Test wiedzy z książki ,,Tajemniczy ogród". Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Test wiedzy o lektórze Tajemniczy Ogród. Ten test jest pomocny, jak ktoś sobie chce coś powtórzyć.Test ze znajomości lektury „Tajemniczy ogród. Dwa (tyle pokoi otrzymała Mary po przyjeździe do stryja Cravena) BĘDZIE NAJ?Cele lekcji - poznasz najważniejsze wydarzenia z życia pisarki, - wykażesz się wiadomościami na temat lektury, - rozwiążesz krzyżówkę oraz test sprawdzający znajomość książki, - spróbujesz wyrazić swoje opinie oraz argumentować.Dziewczynka w tym pozornie mrocznym otoczeniu odnajduje jednak przyjazne dusze i sama zaczyna się zmieniać. Kto jest autorem książki ,,Tajemniczy ogród"?Gil (ptak Bena (u niektórych rudzik)) 3, Furtka (do "Tajemniczego ogrodu") 4. Jak nazywał się gawron Dicka?to może ich poszukaj! !Ktoś się może nad tym napracował przepraszam ale jesteś bardzo nie miły/a mógłbyś/mogłabyś napisać np.gdzie szukać odpowiedzi a nie od razu obrażasz twórców tego quizu a tak wogule jak ci się coś nie podoba to po co wogule tu wchodzisz przestań obrażać! Zawiera nieodpowiednie treści? Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inne"Tajemniczy ogród" to lektura sugerowana dla klasy 5. Skąd Mary Lennox wzięła skakankę? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Na pierwszy spacer do ogrodu Colin udał się: a. w fotelu na kółkach b. na rękach służącego c. wsparty na ramieniu swojego taty d. wsparty na ramieniu służącego 20.Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"? Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki. Jak nazywa się główna bohaterka książki?Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Tajemniczy ogród - test znajomości lektury. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności! Polecam Ci ją do przeczytania. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Tajemniczy ogród. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Wyślij zgłoszenie W.K.W. Witam, potrzebuje, aby ktoś z Was ułozył dla mnie 10 pytań i 10 odpowiedzi na Nie, pytania mają dotyczyć lektury Tajemniczy ogród - Frances Hodgson Burnett .Kto wskazał Mary furtkę do tajemniczego ogrodu?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt