Sprawdzian z w pustyni i puszczy
TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia BrusPowieść pokazuje, że Polskę można mieć w sercu - Staś choć urodzony w Afryce, z dumą podkreśla, że jest Polakiem. Sprawdź, ile pamiętasz! zeribraZgłoś błądZobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy? Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka. Nie ma tam elementów fantastycznych.Streszczenie "W pustyni i w puszczy" drukuj. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę. Rozwiąż test!Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Strona główna;Witaj na stronie Quizz.pl. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy.

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Jakie miejsce nazwano Krakowem? Udostępnij. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Inne tryby testu. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Życzę miłego rozwiązywania. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. AC3-ELiTE Historia dwojga przyjaciół: 14-letniego Stasia Tarkowskiego i 8-letniej Nelly Rawlison. Serwis zamknięty. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1. Mirusinda 3 lata temu. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H.

Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Szczegóły znajdziesz w.

Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę? Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Sprawdź swoją wiedzę z lektury! Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? Wyszukaj streszczenia. Ale Smainowi chodzi teraz o to, by wydostać z Egiptu żonę i dzieci, toteż gdy Fatma, która widocznie z górySprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. ZAMKNIJ X. Streszczenia. Co chciałbyś w sobie zmienić?Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Rozwiąż test. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur. Wracają konie Gebhara i Chamisa. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.doc-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży.

poleca 81 %.

Rozdział 22 Staś, Nel, Mea i Kali szykują się do pierwszego noclegu w puszczy. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.Co Kali dostał w nagrodę za to, że poszedł w nocy szukać Saby, który pobiegł w ślad za postrzelonym bawołem? Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?W pustyni i w puszczy - test wiedzy. Gatunek literacki W pustyni i w puszczy to powieść przygodowa dla dzieci i młodzieży. Zostali oni porwani dla okupu przez służebników Fatmy uwięzionej wraz z dziećmi przez rząd Egipski. Na stronie używamy cookies. Który złoczyńca z „Harry'ego Pottera" Cię porwie, a który bohater uratuje? „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoLudzie powiada ą, że w te okropne bitwie, w które poległ enerał Hicks, Smain dowodził artylerią Mahdiego i on to podobno nauczył mahdystów obchodzić się z armatami, czego przedtem, ako dzicy ludzie, wcale nie umieli.

Szukaj.

Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. paciorki|naszyjnik z paciorkówZgłoś błąd; Jak nazywała się zagroda z cierni, ktora miała chronić przed napadem drapieżników? Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie. Czuje się rozżalony, wszystko, co zrobił, zrobił dla niej.W pustyni i w puszczy (1973) PL. HQDVDRip. Przestraszyły je hieny ciągnące do trupów. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? Pełna dramatyzmu historia przedstawiająca czasy powstania Mahdiego (Muhammada Ahmeda) i nieznane zakątki Afryki.Bohaterowie „W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego. Staś uświadamia sobie, że budzi lęk w Nel. nie nazywał Jej. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Nie było w powieści Kalego. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde? U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Witaj na stronie Quizz.pl. Skomentuj. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Opis testu. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt