Test sprawdzający opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa
Rozwiąż quiz!Test z treści Lew czarownica i stara szafa Dlaczego dzieci zostały wysłane do domu Profesora ?. Publikacje nauczycieli .. Znaczenie tytułu Tytuł odnosi się bezpośrednio do bohaterów utworu.. _____ Kto uwolnił Lwa z więzów ?. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .. "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. Kogo Łucja spotkała w Narnii podczas swojej pierwszej wizyty?. opowieści z narnii test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa" Tagi dla tego testu: opowieści z narnii test 4free.. Sprawdź się!. Q.W tej niezwykłej krainie, za sprawą rządów Białej Wiedźmy (Tilda Swinton), trwa wieczna zima.. Podaj swoje imię:Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Jest to pierwsza książka z cyklu Opowieści z Narnii.. Powinno być chociaż 20 czy jakoś tak.. Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. Kto jako pierwszy poznał sekret szafy?. "Opowieści z Narnii.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo..

Gdzie rozgrywa się akcja powieści „ Lew, czarownica i stara szafa"?

ja przyszłam .c) królową Narnii.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Możesz wybrać co chcesz tylko żeby było tak na 2 strony w zeszycie-Przedstaw swoją wersje rozmowy pomiędzy aslanem a edmundem lub-sprawozdanie z koronacji lub-zapiski kronikarza z narnii prosze będzie JAN jeśli odpowiesz:DWitaj na stronie Quizz.pl.. Dzieci nie przypuszczają nawet, jak wielką rolę odegrają w walce z siłami zła.Opowieści z Narnii Lew czarownica i stara szafa.. a) do ich rodzeństwa, b) do domku Bobrów, c) do zamku czarownicy.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, czarownica i stara szafa"Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" 1.. Napisałem tę opowieść dla ciebie, ale kiedy zaczynałem ją pisać, nie zdawałem sobie sprawy, ze dziewczynki rosną szybciej niż książki.. Wszyscy mieszkańcy Narnii z utęsknieniem czekają na powrót prawowitego władcy, Lwa Aslana, który uwolni ich od panowania okrutnej czarownicy.. Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.C.S..

Lew - uosabia dobro, ale też siłę, czarownica - uosabia zło.

76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Określ czas akcji powieści.Lew czarownica i stara szafa - streszczenie szczegółowe, Łucja zagląda do szafy Piotr, Zuzanna, Edmund i Łucja to czwórka rodzeństwa, które zostało wysłane podczas drugiej wojny światowej na wieś, aby uniknąć nalotów trwających w Londynie.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. Stara szafa - to przejście do innego świata.REKOLEKCJE Z NARNII: odc.1 "Stara Szafa" SYNAJ.. W rekolekcjach wykorzystano fragmenty filmu "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa" w reżyserii Andrew Adamson'a z 2005 roku .. "Opowieści z Narnii.. Co wypadło z szafy, gdy ją otworzyła Łucja?. - kanały z cytatmi z książek i osobno z piosenek, filmów, seriali itp. - specjalne role (rola swojej ulubionej książki i ulubionego gatunku literackiego) - poziomy i rolę za poziomy - Bota muzycznego i specjalny kanał Radyjko - kanał do omawiania ekranizacji książek - kanał z e-bookami do pobraniaOdpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. Szukaj publikacji.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 75% Recenzja Opowieści z Narnii; 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii..

Lew, Czarownica i stara szafa" DRAFT.

Rozwiąż test i sprawdź!Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. • Na wsi i w Narni, • W mieście i na wsi, • W mieście.. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. Mam z tego sprawdzian przeczytałam ją całą ale chcę abyście mi zadali kilka pytanie .. dzięki z góry :) xdTEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI Z POWIEŚCI C.. Opowieści z Narnii Lew Czarownica i Stara Szafa To jest pierwsza część Narnii.Rozwiąż ten FunTest a dowiesz się czy znasz Narnię PS.Proszę dawac komentarze.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Czyje nogi miała postać, która przyszła do Łucji w lesie?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Lewis zadedykował książkę swojej córce chrzestnej, Lucy Barfield.. .10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zadacie mi pytania dotyczące książki '' Opowieści z Narnii : Lew, Czarownica i stara szafa '' ?. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?.

W rezultacie jesteś już za stara na bajki, a ... Narnii.

bo w ten sposób mógł zapewnić w Narnii pokój; Co Czarownica zrobiła z Aslanem ?. a) fauna Tumnusa, b) Białą Czarownicę, .. Dokąd popędził lew z dziewczynkami?. Jak dzieci wydostały się z Narnii?. Rozwiąż test!Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. a) Zuzanna, b) Łucja, c) Piotr.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieści z Narni.. Łucja .. Piotr.. w okresie bombowych nalotów na Londyn dzieci nie były tam bezpieczneJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. A ty, ty zapewne przybywasz z Zachodniej Puszczy?. Pozostają pod opieką profesora Kirke, który jest ekscentrycznym, ale miłym starszym człowiekiem.2014-02-15 11:40:28 NaKusia1 Bardzo fajny test, ale naprawdę, jedno pytanie jest długie, i zanim je przeczytałam, to całe te 10 sekund minęło..Komentarze

Brak komentarzy.