Test sprawdzający lektura opowieści z narnii
Które z dzieci pierwsze trafiło do Narnii _____ Kim był pan Tumnus ?. 2011-01-24 17:54:37; Zadacie mi jakieś pytania z książki " Opowieści z Narnii lew, czarownica i stara szafa .Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do niego urazy, wybaczyła mu wszystko, pragnie go uratować za wszelką cenę.. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Zalecał spotkanie z Aslanem, prawowitym królem Narnii, który był lwem.. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. Czym jest Narnia?. Wszystko się wlekło i nudził mnie ten dziecinnie bajkowy świat.. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Sprawdź się!. Pobierz (doc, 32,0 KB) Podgląd treści.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Gratuluję!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii..

Rozwiąż test i sprawdź!Co wiesz o opowieściach z Narnii?

Co na obiad przygotowała pani Bobrowa?Q.. Nie zaciekawiła mnie ani trochę, po prostu nie mogłam jej przetrawić.. .Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. To jest moja opinia.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Mieli się z nim spotkać przy kamiennym stole i tym samym wypełnić proroctwo, że złe czasy w Narnii przeminą, gdy dwóch synów Adama i dwie córki Ewy zasiądą na czterech tronach w Ker-Paravel.Może mi ktoś napisać streszczenie książki ' Opowieści z Narni : Lew, Czarownica i Stara Szafa '?. Lew, czarownica i stara szafa" .. Twarz miał miłą, nosił krótką, ostro zakończoną bródkę, na głowie miał kręcone włosy i dwa małe różki"Lew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi „Opowieści z Narnii" autorstwa C. sprawdzian ksiega dzungli.doc.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.czytałam kiedy była moją lekturą.. Co zabrały z szafy?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Rozwiąż quiz!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" ..

Profesor.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".

Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz "Opium w rosole".Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" .Witaj na stronie Quizz.pl.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraOpowieści z Narni.. Do zeszytu z polskiego napisz swoją.. TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .niektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. "dziwna postać od pasa w górę przypominająca człowieka, z nogami kozła, z kopytkami i prawdziwym ogonem.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Serwis zamknięty.. Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. Odpowiedz.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Czy to żart?. Oczywiście pierwszy tom to tylko początek.. S. Lewisa .. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Sprawdź, ile pamiętasz!. TEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI Z POWIEŚCI C.. Lew, czarownica i stara szafa".Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury..

Każdy uważa co innego, pisz to co ty o niej myślisz, a nie pierwsza lepsza osoba z internetu.Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni.

Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. sprawdzian części zdania kl I.docx.. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. Sprawdź się!. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 2017-02-19 11:04:07; Jakie pytania mogą być na teście z lektury '' Opowieści z Narnii '' '' Lew, Czarownica i Stara Szafa '' ?. Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.. Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. 80% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Trzeba przy tym pamiętać, że dzieci wykazują niezwykłą zdolność zapamiętywania najdrobniejszych szczegółów ulubionych lektur i jeżeli ta do nich należy, to i test z lektury Opowieści z Narnii na najwyższym poziomie trudności może się okazać niezbędny.. Rozwiąż test!Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!.

Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt