Sprawdzian znajomości lektury szatan z siódmej klasy
Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem młodzie ńczy miły pysk, wierni towarzysze taki długo zamawiali t ę nagł ą i nieprzyjemn ą chorob ę i tak długo pocieszali zasmucone kole Ŝeńskie osierdzie, Ŝe smutek odlatywał z wrzaskliwym krakaniem wrony.. .test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury.. .Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę.. Profesor G ąsowski uczył: • fizyki • matematyki"Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury.. Agata_Froncz 2 lata temu.. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego.. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Opowiadania 9 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Rozdział IIITest znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI..

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"?. pytanie 1 z 15. sciaga.pl menu profil.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Szatan z siódmej klasy bohaterowie.. Pan Gąsowski był dumny jak paw i .Witaj na stronie Quizz.pl.. Szatan z siódmej klasy - test.. Szatan z 7 klasy.. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. Szatan z siódmej .Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test.. Szukaj.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury.. Autorem lektury jest: • Konrad Makowiecki • Kornel Makuszy ński • Kornel Ujejski • Konstanty Gałczy ński.. 1812 3.Odpowiedz na pytania.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Skomentuj.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Udostępnij.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat..

Bohaterowie z lektury Szatan z siódmej klasy.

Główny bohater lektury to: • Adam Ciszewski • Adam Bukowski • Adam Cisowski • Adam Sosnowski 3. .. Z której książki z .SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Katalog Iwona Nawracaj, 2011-02-22 Opole Język polski, Karty pracy,,Szatan z VII klasy" - sprawdzian znajomości lekturyPlik Szatan z siódmej klasy tematy wypracowań.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder SZATAN Z 7 KLASY • Data dodania: 22 kwi 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szatan z siódmej klasy .. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.Szatan z siódmej klasy - streszczenie szczegółowe, Kornel Makuszyński, Szatan z siódmej klasy - streszczenie i opracowanie lektury .. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .. 1 k. Makuszyński, Szatan z siódmej„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników.. Serwis zamknięty.. pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY ..

Zapraszamy do rozwiązywania testu!Szatan z siódmej klasy.

FunTest.pl.. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury.. Społeczność .. Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. .Szatan z siódmej klasy -test 1.. Czy znasz szczegóły tej klasycznej powieści dla młodzieży?. "Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.. Okazuje się, że czarna nitka przykleiła się do kartki i imitowała liczbę w kolumnie setek.. Zabawne Jaką klasą w Tf2 jesteś?. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Bohaterowie Adam Cisowski letni sprytny uczeń siódmej klasy o przezwisku Szatan ze względu na jego inteligencję i spryt odgadł metodę pytania..

Jest to test do książki szatan z sódmej klasy.

Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - test z lektury.. Niestety, nie można doliczyć się, na co wydał wpłacone do spółdzielni sto złotych.. Składała się z samych dobrych i serdecznych chłopców, którzy zadziwiali znajomością historii.. Koszyczka c.drzwi z pokoju pana Iwo 11.Stary francuski list Adaś: a.znalazł przypadkiem na drodze b.ukradł opryszkom (malarz, chudzielec, garbaty) .test pt. Szatan z siódmej klasy.. Chłopiec prowadzący spółdzielnię jest uczciwym, dobrym kolegą.. LiteraturaSzatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Szatan z siódmej klasy - Test .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury.. Podobne działy .. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Widget .. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny.. Ojciec Adasia wykonywał zawód: a) lekarza, b) dentysty, .. TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SIDo Szatana zwracają się z prośbą uczniowie klasy siódmej.. Sprawdzian.. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: Quiz wiedzy o Janie Brzechwie.„Szatan z siódmej klasy" .. był najpilniejszym uczniem w klasie, c) nie miał pieniędzy, by wynająć detektywa, d) poprosiła go o to rodzina.. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2.. Język polski ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt