Test ze znajomości lektury krzyżacy
Bratanek Maćka z Bogdańca.. Sprawdź swoją wiedzę.. Z Gorzowa Możesz też lubić.. Szukaj.. 6.15 lipca 1410 roku.. Rozwiązując test musisz odpowiedzieć na 24 pytania o różnym poziomie trudności.Test z lektury Henryka Sienkiewicza pod tytułem Krzyżacy.. 9.Pierwsza miłość Zbyszka miała na imię Ryngałła.. Krzyżacy.. a) Maćko .. Test sprawdzaj.cy znajomo.. przeczytanej lektury szkolnej .Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Krzyżacy.. Szkoła podstawowa .Sprawdzian wiadomości lektury - "Krzyżacy" W poniedziałek mam sprawdzian z krzyżaków.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką są Krzyżacy.. #krzyzacy #henryksienkiewicz #lektury #lektura #lekturyszkolne.. Lektury szkolne.. Zbyszko był w Wilnie i walczył razem z księciem Witoldem, kochał wojnę.. W Tyńcu, w gospodzie „Pod Lutym Turem ", należącej do opactwa, siedziało kilku ludzi, słuchając opowiadania wojaka bywalca, który z dalekich stron przybywszy, prawił im o przygodach, jakich na wojnie i w czasie podróży doznał.Quo vadis - test wiedzy.. Opis testu.. Numer z dziennika.. Henryk Sienkiewicz, "Krzyżacy" - test z lektury.. "Krzyżacy" zostali napisani "ku pokrzepieniu serc", czyli miały podtrzymać na duchu Polaków, którzy wątpili w zwycięstwo walki z zaborcą.Pośród otaczających księżną panien była Danusia ze Spychowa, w której natychmiast się zakochał..

Krótki test ze znajomości lektury Krzyżacy.

Przeglądaj testy Zaloguj się.. Ten test zawiera pytania trudne ale mam nadzieje że pomoże wam w zrozumieniu lektury pt. TAJEMNICZY OGRÓD .Krzyżacy, aby wziąć Danusię w niewolę, posłużyli się podstępem z listem, w którym donieśli, że: Jurand bardzo za nią tęskni, Jurand żeni się z Jagienką i zaprasza na ślub, dJuranda przytłukły w pożarze belki i na wpół oślepł, Jurand był chory.Plik krzyżacy test 50 pytan z odpowiedziami.txt na koncie użytkownika mariusz11119 • folder test z krzyżaków • Data dodania: 16 kwi 2013 .. Test wiedzy o powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy" .Jest jeszcze tego trochę.. Sprawdź swoją wiedzę na temat książki ,,Krzyżacy" .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.1a 2c 3c 4c 5b 6b 7c 8a 9d 10d 11b 12a( nie jestem przy 12 pewny) 13a 14.Młodzieńcem o długich włosach i wesołym spojrzeniu, przybrany w skórzany kubrak.. Odpowiedz na pytania dotyczące fabuły i bohaterów Krzyżaków Zawiera 35 pytań.. Skąd pochodził Zbyszko?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Z Bogdańca.. Uzupełnij poniższe zdania.. Szczegółowość pytań ma pokazać, kto ograniczył się wyłącznie do obejrzenia filmu powstałego w oparciu o powieść „ Krzyżacy", a tym samym mobilizować uczniów do sięgania po lekturę..

Test z lektury szkolnej Krzyżacy.

Szczegółowy i szablonowy test ze znajomości lektury!. Test: .. Zych ze Zgorzelic zalecił Maćkowi na jego dolegliwości: a) skórę z wilka b) tłuszcz z bobra c) napój z miodem d) sadło niedźwiedzia RozwiązanieJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 11.Na początku był giermkiem .Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.. Krzyżacy.. Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .Krzyżacy | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Na parę z nich nie znalazłam odpowiedzi .Test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Œ —Krzyżacyfl Henryka Sienkiewicza .. Serwis zamknięty.. Opracowała: B. Audycka"Dom gdański" - test czytania ze zrozumieniem Marzena Golicz "Grób Agamemnona" - test dla klasy II Jadwiga Szreter "Kleks" - test z czytania ze zrozumieniem Maria Jasionowska "Krzyżacy" Henryka Sienkiewicza - test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Ola Bednarska "Kultura masowa" - Rozumienie czytanego tekstu..

"Krzyżacy" - test znajomości lektury.

8.Jagienka pochodziła ze Zgorzelic.. Od dzieciństwa słynął z bardzo dużej siły.Celem testu jest sprawdzenie znajomości lektury przez uczniów.. Z Kostrzyna.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Potrzebujesz szybkiego testu o lekturze?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Podobne działy.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Który z bohaterów umiera w toku akcji?. :D Pozdrawiam.. Miasto, z którego pochodził Jurand to.. Moja pani podała nam pytania.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1 Ola Bednarska nauczyciel: wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego Publiczne Gimnazjum w Nowej Brzeźnicy Test sprawdzający znajomość przeczytanej lektury szkolnej Krzyżacy Henryka Sienkiewicza Imię i nazwisko ucznia -.. Plan wydarzeń do lektury "Krzyżacy" George Orwell - Rok 1984 - Krótkie opracowanie lektury; Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i .Katarynka - test wiedzy..

Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury.

Władysław Jagiełło.. Jednocześnie informujemy że zmiana ustawień przeglądarki może spowodować ograniczenie korzystania ze strony Chomikuj.pl.Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Krzyżacy.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraRozwiąż test ze znajomości Krzyżaków Henryka Sienkiewicza i sprawdź co pamiętasz z lektury.. Rozpocznij test.. Pojedynek ze Zbyszkiem (0 Œ 9 p.). Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką są Krzyżacy.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Rząd pruski zakładał, ze jego działania doprowadzą do utraty przez Polaków świadomości narodowej i przyjęcia narodowości niemieckiej.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Plik Krzyzacy test wiadomości.doc na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Krzyżacy • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: [email protected] Sienkiewicz Krzyżacy Tom I Rozdział pierwszy 1.. 7.Akcja powieści trwa 11-12 lat.Od ok.1399 do 1410.. Czy Zbyszko, Danusia i Jagienka to bohaterowie, których losy dobrze znasz?. 10.Przed karą śmierci Zbyszka uratowała Danusia nakrywając mu głowę nałęczką.. Klasa Czy znasz Krzyżaków Henryka Sienkiewicza?. Test sprawdza wiedzę z lektury szkolnej Henryka Sienkiewicza pt. Krzyżacy..Komentarze

Brak komentarzy.