Sprawdziany z lektury w pustyni iw puszczy
Literatura "Quo vadis" - test znajomości lektury .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. .. Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" - poziom trudny.. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. nie nazywał Jej.. Rozwiąż test.. #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Odgadnij, w którym państwie znajdują się te miasta"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Pytania zawarte w teście.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. Przestraszyły je hieny ciągnące do trupów.. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Nie było w powieści Kalego.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka.. Usunąć ten komentarz?. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Wychowanie przedszkolne .. 2.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Staś uświadamia sobie, że budzi lęk w Nel.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. „W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach 1910-1911 jakoStreszczenie "W pustyni i w puszczy" drukuj.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.docW Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury .. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Załóż konto Zaloguj się.. poleca 81 % .. Rozdział 22 Staś, Nel, Mea i Kali szykują się do pierwszego noclegu w puszczy.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.-podróżnicza „W pustyni i w puszczy" - ostatnie dzieło pisarza, który zamieścił w nim własne obserwacje i wrażenia z podróży..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test: W pustyni i w puszczyW pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy; Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy; Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30; stosunek stasia doinnych ludzi w książce ,, W pustyni i w puszczyWitaj na stronie Quizz.pl.. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Znasz dobrze mapę Europy?. Widać, że dobrze znasz tę książkę.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Sienkiewicz chciał, aby utwór był przezna-czony nie tylko dla młodzieży, lecz także dla dorosłych czytelników.. Mirusinda 3 lata temu.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. Życzę miłego rozwiązywania.. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. Nauka zdalna 2020.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

Sprawdź swoją wiedzę z lektury!

Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY .. Załóż konto.. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test z lektury: „W pustyni i w puszczyTest do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego..

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. strona główna .. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała Nel?. Serwis zamknięty.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Skomentuj.. Rozwiąż test!Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Inne tryby testu.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. hasło login.. Załóż konto Nie pamiętasz hasła?. Rozwiąż test!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Opis krajobrazów z powieści „W pustyni i w puszczy", Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy - streszczenie i opracowanie lektury.. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I. Udostępnij.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Szukaj.. Zaloguj się.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt