Przeczytaj uważnie powstały tekst, a następnie odpowiedz na pytanie kim jesteśmy
Rozwiązań 0 z 2 .. PozdrawiamLICEUM / TECHNIKUM Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. Uzasadnijcie swoje zdanie.. A)Był inżynierem wojskowym, który na ochotnika zgłosił się do armii amerykańskiej.. Sztuka czytania 1.Przeczytaj uważnie „Nową wiadomość" ze strony 206 w podręczniku i przepisz ją do zeszytu.. Dzień dobry!Powiatowy Festiwal Piosenki Religijnej ,, Dar na 100-lecie urodzin Karola Wojtyły " .. Jesteś tutaj.. Następnie na stronie 75 obejrzyj obrazki o osiołku ogrodniku.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Opiszcie je.. Jak myślicie, dlaczego w tytule jest nazwisko Dąbrowskiego, a nie autora tekstu Józefa Wybickiego?. Popracuj z tekstem i wykonaj polecenia 1-6 z podręcznika str. 204.. Jeśli jesteś pierwszą osobą, która doszła tak daleko, krzyknij: JESTEM NAJLEPSZY W WYPEŁNIANIU POLECEŃ.. 2015-11-13 21:39:18Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Przeczytaj uwaznie zamieszczony tekst.Następnie wykonaj polecenia.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?. Na odwrocie kartki dodaj liczby 8950 i 9805.. Wszystkie możliwości naszej witryny są dla Ciebie dostępne.. Na górze strony zrób trzy małe dziurki.. Posiadamy prawie 100 tysięcy materiałów dla gimnazjum, szkoły średniej oraz z zakresu studiów16..

Przeczytaj uważnie tekst „Bracia Lwie Serce" ze strony 268.

Odpowiedz w zeszycie na siedem pytań na podstawie rysunku A i na podstawie nagrania B. Rozwiązań 0 z 2. punktów za rozwiązanie do 8.1.. Czy ten tekst jest smutny, czy pełen energii, radosny?. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na pokój zasługuje.. Życzę Wam pięknego weekendu !Zwłaszcza jeśli zabraknie tego ostatniego, praca będzie w najlepszym wypadku niespójna, w najgorszym - po prostu bez sensu.. „Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu polecono inaczej.. Plan pracy j. angielski klasa 4 tydzień 30.03-3.04.2020r.. Jeśli masz pytanie, które nie pochodzi z żadnego podręcznika, a potrzebujesz pomocy w jego rozwiązaniu, śmiało odwiedź zakładkę Pytania i odpowiedzi - być może ktoś już zadał je przed .Przeczytaj tekst o prosiaczku i wykonaj ćwiczenie 1 na stronie 74 (ustnie, pamiętaj że wypowiadamy się pełnym zdaniam).. Odpowiedz pisemnie na pytanie 8 ze strony 206 w podręczniku.. Naucz się pięknie czytać baśń „Kopciuszek".. podmiot liryczny opisuje swoje przeżycia, emocje, najczęściej zapis prozą, świat przestawiony (czas, miejsce, bohaterowie, fabuła), obrazy poetyckie, podział na wersy, tekst główny i poboczny, w dłuższych utworach podział na rozdziały, tomy, podział na akty, sceny, o wydarzeniach opowiada narrator, utwory przeznaczone do .1 V A L S T S I Z G L Ī T Ī B A S S A T U R A C E N T R S 2013 IESKAITE POĻU VALODĀ 6..

Wynik dodawania otocz kółkiem, a następnie zakreśl kółko kwadratem.

W zadaniach zamkniętych wybierz tylko jedną z zaproponowanych odpowiedzi.. Praca domowa: Jak sobie wyobrażasz Nangijalę, czyli krainę wiecznego szczęścia?. Wskażcie w tekście hymnu zdania rozkazujące.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytanie .. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszony .UMIEJĘTNOŚĆ ŻYCIANie samo życie jest dobrem, ale życie dobre (1).1.. Przedstawia ona Polskę za rządów Kazimierza Wielkiego.Napisze mi ktoś opis pokoju na poziomie klasy ósmej z niemieckiego.. Następnie przeczytaj tekst akapit po akapicie, tym razem już bardziej uważnie.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. Tutaj znajdziesz największą w Polsce bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Po lekcjach poszliśmy z Krzyśkiem do mnie, żeby spokojnie pomyśleć i wymyśliliśmy, że morał będzie o tym, żeby nie wchodzić w kałuże.Odpowiedzcie na pytania.. W przyszłym tygodniu czeka Cię praca klasowa.. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną.. Jakie emocje przekazuje?. Połącz wyrazy z ramki w związków wyrazów, a następnie napisz 4 zdania opisujące ilustrację, w których wykorzystasz utworzone związki.. Obejrzyj obrazy i dokładnie przestudiuj mapę na str.188.. W ćwiczeniu 4 znajdź w tekstach wyrazy o podobnym znaczeniu do wymienionych.Rozwiązania zapisz w zeszycie.Następnie zapoznaj się z tekstem Doroty Terakowskiej „Tam, gdzie spadają Anioły" z podręcznika str. 202-204..

Wykonaj rysunek dowolną techniką.Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania.

Zadania dla uczniów - zdalne nauczanie.. Sprawdzę to w poniedziałek, kiedy zadzwonię do niektórych uczniów i poproszę o przeczytanie.. Proszę przeczytać tekst o Marii Skłodowskiej- Curie oraz wykonać zadanie 1,2,4 do tego tematu.odpowiedzi kierujcie na .2 Egzamin maturalny z języka polskiego Arkusz I Część I - rozumienie czytanego tekstu Przeczytaj uważnie tekst, a następnie wykonaj zadania umieszczone pod nim.. Będzie ona polegała na zredagowaniu dłuższej formy wypowiedzi na jeden z trzech podanych tematów.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Przeczytaj poniższe notki biograficzne, a następnie napisz, kogo one dotyczą.. język angielski.. Odpowiedz na pytania znajdujące się pod tekstem źródłowym i pod podrozdziałami do str.188.. 21.1 KLASA II Sprawdzian kompetencji po cz Êci 1 Jesienna szaruga Imię i nazwisko klasa Przeczytaj uważnie tekst.. Udzielaj tylu odpowiedzi, o ile jesteś proszona/y.. JestDopasuj określenia do odpowiednich rodzajów literackich.. Wszystkie pytania odnoszą się do tekstu.. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko właPrzeczytaj tekst w podręczniku na str.186-188, a także biogram Kazimierza na str.186 i tekst źródłowy na str.187..

2013-01-23 16:36:37; Przeczytaj uważnie tekst źródłowy a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania.

Na jego mocy Niemcy zobowiązano do wypłacenia Anglii i Francji odszkodowań wojennych.Na początek… Rozpocznij od przeczytania całego tekstu, takiego „rzucenia okiem", żeby zorientować się, o czym ten tekst w ogóle jest.. Najczęściej staramy się coś udowodnić, o czymś kogoś przekonać, odpowiedzieć na postawione pytanie, rozwiać jakąś wątpliwość.proszę przeczytać temat z podręcznika nr 21.. Jego zadaniem była budowa fortyfikacji pod Saratogą, gdzie rozegrała się jedna z decydujących bitew w wojnie o niepodległość.Zad.3 a) Przyjrzyj się uważnie zamieszczonej ilustracji.. Twoim zadaniem jest dobrać do każdego akapitu nagłówek, który będzie jakby „tytułem" tej części tekstu.Pomoc w zadaniach domowych to nasza specjalność - możesz na nas liczyć.. Powodzenia, pozostajemy w kontakcie, pa pa.. Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Rozprawka to wypowiedź pisemna, w której rozpatrujemy jakieś ważny problem.. Zadania na cały tydzień w załączniku.Przeczytaj teksty w ćwiczeniu 3, odpowiedz na pytania dotyczące ich treści w zadaniu 2 i wybierz właściwą odpowiedź w zadaniu 3.. Porównaj obrazki na obu stronach.. Spróbuj odpowiedzieć na pytania zamieszczone pod tekstem (ustnie, nie musisz zapisywać zadań w zeszycie).. Normalnym głosem dolicz od 10 do 1..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt