Test z lektury w pustyni i w puszczy do wydrukowania z odpowiedziami
Mam napisać streszczenie wydarzeń 1.Przybycie do wioski M RUY 2.Przepędzenie Kamby złego czarownika 3.Zastrzelenie wielkiego kota i uratowanie Nel Opowiedzcie to proszę w szczegółach podajcie linki na dokładny opis albo podajcie rozdział może być z waszej książki Mam to na Czwartek!. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. Serwis zamknięty.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Napisz do nas.. • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Test z lektury: „W pustyni i w puszczy" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Można by tam urządzić jakby wielką izbę, w której wszyscy moglibyśmy zamieszkać.. W każdym zadaniu TYLKO jedna odpowiedź jest prawidłowa.. że dobrze znasz tę książkę.. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści?. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?0..

Krótki - "W pustyni i w puszczy" - W pustyni i w puszczy.

Test: Miasta Chartum bronił: a) kapitan Glen b) generał Gordon c) Henryk Linde d) Mahdi Rozwiązanie - Kali był niewolnikiem: a) Chamisa b) Gebhra c) Seki-Tamala .. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Sprawdź ile o niej wiesz!. O ciec nie sprzeciwiał się temu wiedząc, że wiosłowanie, konna azda i ciągłe życie MarzenieW pustyni i w puszczy - mapa - W pustyni i w puszczy - mapa by Z. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?Witaj na stronie Quizz.pl.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Rozwiąż test!Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy".. 1270 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .Test wiedzy o słynnej lekturze!. Mirusinda 3 lata temu.. Po wodę chodzili nocą do Nilu.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. GAZETA.PL .. Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

nie nazywał Jej.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1.. "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brus "Wędrówka do Ziemi Obiecanej" - test sprawdzający znajomość przeczytanego tekstu dla klasy II gimnazjum Ola BednarskaTESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy • W pustyni i w puszczy • pliki użytkownika megi122 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz jpg, KRÓTKI SPRAWDZIAN Z TEREŚCI w pustyni i w puszczy.doci dorwawszy się do czy ego bądź konia, a w braku konia — do wielbłąda, a nawet i osła, udawał farysa w pustyni, słowem, ak się wyrażał pan Tarkowski, „bobrował" wszędzie i każdą wolną od nauki chwilę spędzał nad wodą.. Usunąć ten komentarz?. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. W pustyni i w puszczy.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Udostępnij.. Jeżeli chcesz, możesz pomóc swoim znajomym, którzy mają z tę lekturą problem!. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Szczegółowy test z lektury..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Ale pień w dolnej części jest spróchniały i pusty Widzisz ten otwór, przez który łatwo się dostać do środka.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ?. 47 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. LEKTURA W PUSTYNI I W PUSZCZY!. !Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy" .. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Życzę miłego rozwiązywania.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. remingtonAudiobook do lektury opium w rosole 2020-04-22 15:50:48; Wyobraź sobie, ze jesteś Marcinem i piszesz list do młodszych kolegów w gimnazjum, w którym przestrzegasz ich przed metodami, jakie stosują wobec nich rusyfikatorzy..

... Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"?

Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Sprawdź, ile pamiętasz!. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. TEST wiedzy o lekturze "W pustyni i w puszczy".. Przyszło mi to do głowy, gdym zobaczył Meę między gałęziami, a potem podchodząc zebry ciągle już o tym myślałem.. Oczekiwane odpowiedzi: 1.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. OdpowiedzChcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali .W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt