Test sprawdzający wiedzę ten obcy

test sprawdzający wiedzę ten obcy.pdf

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - myślisz, że znasz szczegóły tej książki na wylot?. Wymień głównych bohaterów(imiona,nazwiska) Ula Zalewska Zenek Wójcik Pestka Ubyszówna Julek Miler Marian Pietrzyk 3. Podaj miejsca wydarzeń mała wyspa nad rzeką młynówką Olszyny 4.Dlaczego obcy (czyli Zenek) szukał wójka?Test sprawdzający wiadomości z języka polskiego dla klasy VI na bazie lektury „ Ten obcy" Instrukcja Drogi Uczniu!. Ile pieni ędzy Zenek ukradł przekupce na targu?. Ma za zadanie sprawdzić umiejętność czytania ze zrozumieniem, analizowanie testu i wyciąganie wniosków.. w Olsztynie w Warszawie w Olszynach w Gdański : 1.. Jest świetna tak jak ten quiz!. Udostępnij.. W jakim mieście toczy się akcja powieści?. Autor: Lektury_Szkolne .Ten Obcy - test Co zapamiętałeś z lektury "Ten Obcy"?. Rozwiąż test!Znasz odpowiedź na zadanie: Gdzie mogłabym znaleźć test sprawdzający wiedzę o książce Ten Obcy?. 40 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Najpierw zapoznaj się z fragmentem tekstu pochodzącego ze znanej Ci już lektury, a później przystąpdotest sprawdzający wiedze z lektóry ten obcy Test sprawdzający wiedzę o lektóże "Ten Obcy" autor: NesQuikT popularnosc: 10975 zdawalność: 93.69 % kategoria: Język polski.. • 2 lata temu.. Próba dojścia do prawdy Marcina nie podoba się członkowi jury, Piotrowi Chmielińskiemu, w skutek czego z osoby dotychczas dość życzliwej Marcinowi, staje się on oponentem i zaczyna kwestionować jego zasługi dotyczace ..

... Przetestuj swoją wiedzę.

ZapraszamyZobacz 71 odpowiedzi na pytanie: Rozwiąz mi test z lektury ,,ten obcy''Proszęę.tYLKO nie strzelaj.I powiedz czy na 100%dobrze odpowiedziałeś,,Ten obcy" to moja ulubiona lektura 😍.. Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!. Z uwagą czytaj polecenia, wykonuj dokładnie to, czego one dotyczą.. Nie otrzymuje jednoznacznej odpowiedzi.. U góry znajdziesz quiz Ten obcy.Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w wersji 3.Sprawdzian ze znajomości lektury "Ten obcy" /kl.VI/ Drogi Uczniu!. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Powodzenia!. !Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.. • 150 zł • 50 zł • 15 zł • 40 zł 2.. Składa się on z 24 zadań zamkniętych i 3 otwartych - własna opinia, ogłoszenie i kartka pocztowa.Zadaje pytania, prosi o wyjaśnienie wspolorganizatorów festiwalu Test z lektury ten obcy pdf.. Test BHP część 1.. Rozwiąż test!Test sprawdzający wiedzę z języka hiszpańskiego z zakresu : warzywa.. Powodzenia!. Kliknij i odpowiedz.test na inteligencje quiz quiz o polskim kinie test wiedzy ogólnej suite english skala test ze zmierzchu crarlisle dragon ball z fajny kopacz test z baroku test o serialu test z historii polski 2 klasa quiz z rodzajów makaronów test o historii polski one tree hill polityka mitologia test o ..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

wow zrobiłam ten test i mam 20/20 a jak zobaczyłam librus to patrze że dostałam 5.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Jak zrobiłam ten test to za dwie błędne odpowiedzi(pyt.4 i 11) zabrakło mi 55 punktów do 150.. Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Ten test pozwoli Ci na szybkie i bezbolesne sprawdzenie swojej wiedzy o programie C++ .Test ze znajomo ści lektury - „Ten obcy".. 1.Quo vadis - test wiedzy.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj si .. Test wiedzy online .. Sprawdź się » ten obcy Powodzenia w teście.. Obcego pierwszy poznał: Marian Julek Ula PestkaTest Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 1 Test Średniowiecze 5 Test Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa 3 Test Zbrodnia i kara - Fiodor Dostojewski 1 Test Kordian - Juliusz Słowacki 3 Test Ferdydurke - Witold Gombrowicz 2 Test Kresy Adama Mickiewicza Test ˝Wesele˝ Stanisława Wyspiańskiego jako dramat symboliczny Test Język reklamy Test .Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki?. „ (.). Po kilkunastu krokach, w miejscu gdzie żywopłot załamywał się pod prostym ..

Krótki test sprawdzający wiedzę na temat słowników w języku Python.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.0.. Skomentuj.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Podaj swoje imię: Co się stało Zenkowi w nogę?. Także testy maturalne .. Test sprawdzający Twoją znajomość lektury Ten obcy" I. Jurgielewiczowej (podstawówka).. Bartusra 5 lat temu.. Odpowiedz.Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury?. koń .Witaj na stronie Quizz.pl.. Na rozwiązanie testu masz 60 minut.. autor: Magdatu2 .Testy wiedzy i konkursy szkolne dla gimnazjum, szkoły podstawowej, technikum i liceum.. Tagi dla tego testu: test Irena Obcy zenek.. 12-15 Teraz czytam… Mam nadzieje że takie pytania będą na teście pani Elu proszę się nie zawieść jak będzie źle..

Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!

Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. Okazało si ę, że wujek Zenka mieszkał?Katarynka - test wiedzy.. Kto może to wyjaśnić?Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. pytanie 1 z 10.. Uśmiechnij się i zmierz się z tym zadaniem.. Najlepiej test z Victor Junior?. 11lipca,we wtorek 2.. Na pewno uważnie przeczytałeś lekturę "Ten obcy".. Odpowiedz .. Zablokuj Zgłoś.Alexis.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" !.Komentarze

Brak komentarzy.