Pytania na sprawdzian z lektury hobbit
Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Tolkiena.. z gory dziękuje !J.R.R.. Komentarze .. Na podstawie 10 pytań, zgadnę czy masz psa!Z jakichś powodów Gandalf dostrzegł w Bagginsie idealnego kandydata na złodzieja, który mógłby wziąć udział w wyprawie Thorina i pozostałych krasnoludów.. Tag: sprawdzian z lektury hobbit Szkoła podstawowa, Testy z lektur.. W kilka lat później odwiedził go Gandalf wraz z krasnoludem Balinem.J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. Część tych, która go znała, uważała, że był czło…, przepraszam, hobbit jak każdy inny, druga zaś część, że wręcz przeciwnie.Czarodziej przedstawił kolejnych krasnali: Bifura, Bofora, Bombura oraz Thorina Dębową Tarczę - najważniejszego z nich wszystkich.. R. R. Tolkiena.Jeśli nie wyrażasz na to zgody, .. 0 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. 2.Kiedy i dlaczego umarł Thorin?. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Wyślij zgłoszenie SweeterThanCandy.. Ostatecznie jednak dołączył do Dębowej Tarczy i jego kompanów.Przekonaj się, czy rozpoznasz bohaterów z „Władcy Pierścieni" i „Hobbita" przedstawionych jako kreskówkowe postacie z South Park!. Nie masz się czego obawiać na sprawdzianie w szkole, z pewnością dostaniesz .Hobbit lektura odpowiedz na pytania .. proszę o szybką odpowiedz na pytania z lektury hobbit tam i z powrotem j pkt za odpowiedzi na 19 pytań pytania są z gry wyprawa po skarb 1.Dlaczego podczas bitwy Pięciu Armii panowały ciemności?.

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

Quiz w Poczekalni.. Sprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem .Hobbit - sprawdzian znajomości lektury.. „Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. 11 Obserwuj autora Zobacz profil .Test wiedzy z lektury ,,Hobbit , czyli tam i z powrotem" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Gandalf przywitał się ze wszystkimi i poprosił o czerwone wino.. Gdzie mieszkały gobliny?. Zawiera nieodpowiednie treści?. prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.. Samą informację o dołączeniu do eskapady hobbit przyjął z niedowierzaniem.. 4.Z kim wędrował ?. Wymień 2 zadania Bilba jako włamywacza.Bilbo Bagins, główny bohater powieści Johna Tolkiena zatytułowanej "Hobbit, czyli tam i z powrotem", należał do wielce zacnego plemienia hobbitów.. Mysetrium 3 lata temu .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Nawet z elfami i ludźmi, którzy również mają prawa do bogactw zagrabionych przez Smauga.Przykładowa kartkówka z "Hobbita .". Kraina rodzinna Bilba nosiła nazwę … Bilbo miał na nazwisko … Najważniejszy krasnolud miał na imię ..

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?

^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Od tego czasu hobbit zaczął pisać pamiętnik pt. Tam i z powrotem, wakacje pewnego hobbita.. R. R. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3. .. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Jakie mieliście pytania na sprawdzianie z lektury "Hobbit- czyli tam i z powrotem"?Test jest króciutki i prosty.. Przepis na domową .Na szczęście Bilbo miał pieniądze, by odkupić swoją własność, gdyby ktoś nie zamierzał jej oddać dobrowolnie.. 6.Co stracił podczas wyprawy?. Zobacz co czytać.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?.

Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?

8.Co było dla nich największą przeszkodą ?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wypisz miejsca akcji utworu: (0-2)Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. Wyślij zgłoszenie.. Dlaczego krasnoludy przybyły do Bilba na naradę?. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Hobbit, czyli tam i z powrotem Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Quiz w Poczekalni.. Wcale nie kryją się z tym, że chcą wykorzystać Bilba i nie mają zamiaru nadstawiać za niego karku.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Przeczytałeś ją ze zrozumieniem i nawet Ci się podobała prawda?. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Wówczas krasnoludy zaczęły zasypywać Bagginsa zamówieniami.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraJakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?. Jaka była pora roku, gdy Bilbo wyruszył na wyprawę?. Test z lektury - jak dobrze znasz książkę?. Lektury .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera nieodpowiednie treści?.

Hobbit, czyli tam i z powrotem" - Test z lektury.

Thorin oświadczył hobbitowi, że cała grupa pozostanie u niego na kolacji.Bo który z bohaterów jest w pełni pozytywny?. Tolkiena.. Quiz w Poczekalni.. Potem z rozkoszą wprowadził się z powrotem do domu.. 3.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. 9.Za kogo był .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. 2) Jak nazywał się prapraprapra dziadek Hobbita ( 4 razy pra ) ( Wogóle było coś takiego ?Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. W jaki sposób Gandalf wprosił się na nocleg do Beorna?. Wyślij zgłoszenie Mysetrium.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J Hobbit test z lektury z odpowiedziami.. 7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. Jak była ostatnia zagadka zadana przez Bilba Gollumowi?. Leeloo • 2 lata temu • #filmy #hobbit #southpark #wladcapierscieni #zgadywankaTest z lektury ,,Hobbit czyli tam i z powrotem" wersja HARD.. Ale już nie krasnoludy.. 40 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. Dla fanów Hobbita.25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. W jaki sposób Elrond odczytał tajne litery na mapie krasnoludów?Test zawiera 30 pytań.. Sprawdź swoją wiedzę!Co czytać - ciekawe lektury w tym szkolene oraz książki do czytania.. Zdania co do jego osoby są skrajnie podzielone..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt