Test z lektury przygody tomka sawyera z odpowiedziami
Rozpocznij quiz.. Zwłaszcza, że Tomek z całego serca nie cierpi pracy, ale muszę spełnić mó obowiązek, bo inacze byłabym sprawczynią ego wieczne zguby.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. Nie jest grzecznym i spokojnym chłopcem — to zdecydowanie mały urwis.Test z lektury "W 80 dni dookoła świata" J. Verne'a.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.Sprawdź, ile wiesz o lekturze pt. ,,Przygody Tomka Sawyera".. Rozpocznij test.. Charakterystyka postaci - Dowodzimy pozytywnych cech Tomka // odp.Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami pliczek.waw.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sa… Test sprawdzający znajomość treści lektury Przygody .Przygody Tomka Sawyera 1.. Kto opiekowaB siˇ Tomkiem ?. Krótko uzasadnij swój wybór.. Nie wierząc sprawdziłam wszystkie odpowiedziPrzygody Tomka Sawyera, test z lektury Sprawdzian znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" autorstwa Marka Twaina.. Literatura .Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury.. Tomka Sawyera bohater wyobraa sobie, e zbierze ch opców i j za oy.. OTWÓRZ .Testy Z Lektury Przygody Tomka Sawyera Z Odpowiedziami nowe.co.pl/Testy-Z-Lektury-Przygody-Tomka-Sawyer… sprawdziany- przygody tomka sawyera - SUPER HUMOR..

Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina.

To poprawna odpowiedź to "Z Becky", a gdy to zaznaczyłam uznali mi za błąd.. Quiz nadesłany przez Pana Filipa Chłopickiego na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Witaj na stronie Quizz.pl.. Telewizja Jak dobrze znasz serial "Przygody Merlina"?. Przygody Tomka Sawyera, Przygody Hucka.. Podobne działy.. Wrócił do domu tuż przed kolac ą i zabrał się do pomocy małemu Murzynkowi w rąbaniu drzewa na podpałkę.Plik Test z odpowiedziami Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika zlotto • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 25 wrz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Nasz klasowy test znajomości lektury "Przygody Tomka Sawyera" M. Twaina Konspekt lekcji języka polskiego przeprowadzonej w klasie V Temat globalny: Wdrażanie do rozumienia treści i intencji wypowiedzi przejawiających się umiejętnością wykonywania różnych działań w związku z przeczytanym tekstem.. Krótko opisz, w jaki sposób Tomek poradził sobie z pomalowaniem płotu ?. z dziesiątego tysiąca" " Dziewczęta z Nowolipek" " Przygody Tomka Sawyera Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera" - Najlepszy Najlepszy test sprawdzający wiadomości z lektury..

Test z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera".

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Przygody Tomka Sawyera Test sprawdzajcy wiedzˇ o lekturze szkolnej Przygody Tomka Sawyera Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Ciotka Polly 3.Sid to: A. wujek Tomka B. nauczyciel Tomka C. kolegą Tomka D. przyrodnim bratem Tomka 4.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. TEST NR 1 Test z lektury "Przygody Tomka Sawyera" 1.Autorem książki jest: A.Henryk Sienkiewicz B.Mark Twain C.Stefan Żeromski D.Maria Konopnicka 2.Głównym bohaterem powieści jest: A. Tomek Sawyer B. Joe Harper C. Becky Thatcher D.. Pisarz zmarł w 1910 r. REKLAMA.Razem z Hucky'em Finnem i Joe Harperem porywają barkę flisaków.. A - Ciocia Polly B - Pani Harper C - Huck Finn D - Matka Tomka 3.Główne wątki „Przygód Tomka Sawyera" W powieści Marka Twaina „Przygody Tomka Sawyera" można wyróżnić kilka wątków: 1.Wątek przygodowy - jest głównym wątkiem powieści.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Testy z odpowiedziami z lektury Przygody Tomka Sawyera.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Przygody Tomka Sawyera • Data dodania: 16 kwi 2011i robić co im się podoba..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

w Tomek, mieszka w małym.. Jezu co z a debil to robił?pytania są złe tak samo jak odpowiedzi .-.Może masz z tego test w szkole ,a mze chcesz się po prostu sprawdzć ?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. O to pytania : 1.. Ludzie z miasteczka poszukują ich i wreszcie uznają za martwych - ale chłopcy wracają wreszcie do domu.. Z góry dziękuję.. OTWÓRZ (HTML5).. Przygody Tomka Sawyera.. Wyślij zgłoszenie koniara654321.. Joe Harper i Przygody Tomka Sawyera - Info o osobie.. Udostępnij.. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. Tomek pisa na niej wiadomo, któr mia zostawi cioci, gdy zosta piratem.. U góry znajdziesz quiz Tomek Sawyer.Znajomość lektury ,, Przygody Tomka Sawyera ".. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" - pytania, których możesz się spodziewać, w żadnym razie nie będą proste!. Zobacz wszystkie wpisy.Co dzień, gdy nie pytał uczniów, wydobywał z szuflady jakąś tajemniczą książkę i pogrążał się w lekturze.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .W 1876 roku amerykański pisarz, Mark Twain, ukończył powieść: „Przygody Tomka Sawyera", którą adresował przede wszystkim do dzieci i młodzieży.Głównym bohaterem utworu uczynił inteligentnego i niezwykle zaradnego urwisa, który nieustannie szuka wrażeń i ma głowę pełną pomysłów, które zawsze realizuje.Książka, napisana wartkim i barwnym językiem, oddawała dość .Dział - test z lektury Przygody Tomka Sawyera..

Rozwiąż test!Pytania z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" ?

Powodzenia!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz na rozgrzewkę // odp.. Autorem książki jest Mark Twain.. (nie sugeruj się obrazkami) .. Test z lektury ,,Przygody Tomka Sawyera" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dochodzenie prawdy przed sdem.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 20 Obserwuj autora Zobacz profil .Test przygody tomka Saweyr.. 25 pytań Lektury szkolne dvr111.. Skomentuj.. 3.Zobacz quiz: "Przygody Tomka Sawyera".. Czy jesteś gotów na sprawdzian wiedzy z książki?. A - Henryk Sienkiewicz B - Mark Twain C - Myrna Mackenzie D - C.. Cel ogólny:Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Zawiera 14 pytań.. U góry znajdziesz quiz Przygody Tomka Sawyera 2.Przygody Tomka Sawyera - przetestuj swoją wiedzę.. Choć każdego paliła ciekawość, nikt nie wiedział, co to za książka.. Tomek przyznaje się też, że był świadkiem morderstwa - doprowadza do uwolnienia Pottera, ale obawia się zemsty Indianina Joe.Przygody Tomka Sawyera to najsłynniejsza powieść dla młodzieży autorstwa amerykańskiego pisarza Marka Twaina.. Tomek Sawyer żyje w St. Petersburgu nad rzeką Missisipi z ciotką i przyrodnim bratem.. Tego dnia Becky, przechodząc obok katedry, zauważyła ową lekturę.. #marktwain #przygodytomkasawyera #lektury #lekturyszkolne.. Quiz w Poczekalni.. Quizy o lekturach Jak dobrze pamiętasz lekturę „Przygody Tomka.. Quizowy Maniak.. / 4 lata temu (15 października)"Przygody Tomka Sawyera" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Prawidłowe uznam za najlepsze .. Narrator opowiada o licznych przygodach małego urwisa, Tomka Sawyera, który nieustannie szuka nowych wrażeń i dzięki swojej roztropności wychodzi cało z każdej opresji.„ Przygody Tomka Sawyera" Twaina- test z lektury.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Rozwi krzyówk.. Inne tryby nauki.. Tagi.. Jaseq11 2 lata temu.. Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Wymień 2 pozytywne i 2 negatywne cechy charakteru Tomka Sawyera..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt