Test znajomości lektury pinokio

test znajomości lektury pinokio.pdf

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Sprawdza znajomość treści.. Pinokio spóźnił się i kiedy wszedł na salę - przedstawienie już trwało.Plik test z pinokia.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pinokio - test ze znajomości lektury.. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Quo vadis - test wiedzy.. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?. W tym czasie Dżeppetto siedział zmarznięty w domu i cieszył się z tego, że syn zaczął się uczyć.. Carlo Collodi, Pinokio - o tym, jak pewien drewniany pajacyk zapragnął zostać prawdziwym chłopcem.. Widget!. W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.Lektura Pinokio Test z Lektury ,, Pinokio " Carlo Collodi !. Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Pinokio Carlo Collodiego .. Inne testy z kategorii.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Katarynka - test wiedzy..

Test ze znajomości lektury PINOKIO.

sprzedał swój kaftan.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , boJeśli jutro jest test z lektury w szkole ,a ty chcesz się sprawdzić Czy napiszesz na 5-6 dobrze trafiłeś/aś .. Test znajomości lektury ,,Pinokio" .Test ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Pinokio uratował tonącego: a)psa Alidoro b) małego chłopca c) swojego ojca 19.. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Jednak pewnego dnia koledzy namówili go na wagary mówiąc, że widziano rybo-psa.. Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test ze znajomości książki Pinokio; Pocałunki Maria Pawlikowska- Jasnorzewska; POTOP.. Skąd Dżeppetto miał pieniądze na zakup elementarza?. Zapraszamy!. Autorem książki jest Carlo Collodi.. z masy solnej.. Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Pinokio zaczął chodzić do szkoły i był pilnym uczniem.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Szatan z siódmej klasy popularność: 680 dodał: karolaa1314: Mistrz i Małgorzata popularność: 146 .Test ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodi, który należy przeprowadzić na pierwszej lekcji..

ZapraszamyTest z lektury „Pinokio" C. Collodiego - klasa IV 1.

Sprawdzian.. Biografia Henryka Sienkiewicza; Bohaterowie w Potopie; .. Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Dacie jakieś linki , albo chociaż napiszcie to co moze być na teścieO pinokiu - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: Pinokio.. Lektury szkolne.. z materiału.. Uwaga: w różnych opracowaniach widuje się różne formy pisowni imienia ojca Pinokia:Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Jednak chłopcy jedynie zażartowali z niego.. test dodany 6 lat temu przez 2004macius.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary .Zrób ten quiz i zobacz jak dobrze znasz pinokia.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodiego; grupa I, grupa II.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna,Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.Jak Majster Wiśnia znalazł kawałek drewna, który śmiał się i płakał jak dziecko Pewnego dnia stolarz Majster Antonio, nazywany ze względu na wygląd nosa Majstrem Wiśnią znalazł kawałek drewna.Gdy zabrał się do pracy przy nim (miała to być noga do stołu) usłyszał, że drewno przemawia dziecięcym głosem.Plik Pinokio test szczegółowy z odpowiedziami.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 24 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pinokio od razu nabrał ochoty do obejrzenia przedstawienia, a że nie miał pieniędzy na bilet wstępu, sprzedał swój cenny elementarz..

Podobne quizy ...Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.

Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę dzieła, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki utworu oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.. Pinokio wskoczył więc do morza, a za nim pies gończy, którego pajacyk próbował uratować .Strona Główna » Informacje » Dla uczniów » Podkreśl właściwą odpowiedź.. Pinokio został zrobiony: z plasteliny.. Podobne działy.. Pinokio to: a) drewniany pajac, potem rudy chłopiec b) chłopiec zamieniony za karę w pajacyka"Pinokio" - test znajomości lektury.. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.. Szkoła podstawowa.. Pinokio mając nadzieję, że odnajdzie ojca, udał się tam.. Rozpocznij test.. Test ze znajomości lektury PINOKIO.. Skąd Dżepetto miał pieniądze na zakup elementarza?. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. "Pinokio" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt..Komentarze

Brak komentarzy.