Test sprawdzający znajomość lektury opowieści z narnii
Lew, czarownica i stara szafa".Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Co wypadło z szafy, gdy ją .. Test sprawdza znajomość środków stylistycznych w klasie V. danuta 03, 2011-09-21, ocena: BARDZO CIEKAWY TEŚCIK.NA PEWNO SKORZYSTAM - DZIĘKUJĘ:) Podgląd treści.. Sprawdź się!. Serwis zamknięty.. Czego dowiaduję się o miłości, cierpieniu i śmierci?. Co zabrały z szafy?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Sz z siódmej klasy Plik Test ze znajomości lektury kl IV Lew czarownica stara szafa.doc na koncie .. Czy to żart?. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. - na podstawie powieści Erica Emmanuela Schmitta pt. Oskar i pani Róża ?. Lew, czarownica i stara szafa.. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. Odpowiedz.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Które z dzieci pierwsze trafiło do Narnii _____ Kim był pan Tumnus ?.

Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.

TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. „OPOWIEŚCI Z NARNII" .Zobacz quiz: Opowieści z Narnii.. Czym jest Narnia?. .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Pobierz (doc, 29,0 KB) Komentarze.. Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" „Krzyżacy" - opracowanie lektury; Mały Książę - opracowanie lektury; George Orwell - Rok 1984 - Krótkie opracowanie lektury; Charakterystyka Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej"Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Gratuluję!. Rozwiąż quiz!Na jakie zwierzę władcy Narnii polowali, gdy nieoczekiwanie znaleźli się domu w Anglii ?. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?.

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.

70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCo wiesz o opowieściach z Narnii?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Powodzenia!. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Publikacje nauczycieli.. Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica .Witaj na stronie Quizz.pl.. PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaSprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. TEST SPRAWDZAJĄCY WIADOMOŚCI Z POWIEŚCI C. Rozwiąż test!Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Władca Lewawu test ze znajomości lektury .10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test sprawdzający znajomość treści lektury pt. "Opowieści z Narnii".. Co było znakiem rozpoznawczym bobra?. #srodkistylistyczne.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Opowieści z Narni..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Jak dzieci wydostały się z Narnii?. 80% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. Wkrótce potem dotarli do prawie pustego pokoju, w którym stała stara szafa z dużym lustrem w drzwiach.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Nie było tu nic więcej, jeśli nie liczyć stojącej na parapecie pustej butelki z niebieskiego szkła.. Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćniektóre z nich były z pewnością większe od Biblii w kościele.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Sprawdź się!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Opowieść wigilijna test z treści; Oskar i pani Róża.. Co na obiad przygotowała pani Bobrowa?Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Streszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1.. Szukaj publikacji.. "Opowieści z Narnii.. Kto był ich pierwszym przewodnikiem w Narnii?. Pobierz (doc, 32,0 KB) Podgląd treści.. L. LEWISA „ OPOWIEŚCI Z NARNI - LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA" .Fabuła książki "Opowieści z Narnii.. Środki stylistyczne w języku polskim.. Rozwiąż test i sprawdź!Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" ..

Przedszkole; Szkoła podstawowa I-III ...jakie mogą być pytania z lektury opowieści z narni?

Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz "Opium w rosole".Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. Streszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1. streszczenie lektury opowieści z narnii cz 1(stara szafa, biała czarowinica, aslan cos takiego)Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt