Test znajomości lektury pinokio online

test znajomości lektury pinokio online.pdf

O AutorzePinokio zaczął chodzić do szkoły i był pilnym uczniem.. Każdy znajdzie tutaj coś dla .Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.i nadaje mu imi ę Pinokio.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary .Jeśli jutro jest test z lektury w szkole ,a ty chcesz się sprawdzić Czy napiszesz na 5-6 dobrze trafiłeś/aś .. Test znajomości lektury ,,Pinokio" .Zobacz podobne quizy: #ksiazka #lektura #pinokio #test .. Biografia Henryka Sienkiewicza; Bohaterowie w Potopie; .. Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Urz ądzenie izdebki nie mogło by ć skromniejsze: lichy zydelek, n ędzne łó Ŝko i okropnie zniszczony stolik.sprawdzian po omÓwieniu lektury „pinokio" Tekst 1.. Jak miał na imię ojciec Pinokia?. Jak miała na imię siostra Zosi z ulicy Kociej?. Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen b) Mira Jaworczakowa c) Astrid Lindgren 2.. Jednak chłopcy jedynie zażartowali z niego.. Akcja utworu rozgrywa się : a) w Polsce b) w Szwecji c) w Danii 3.Test ze znajomości książki Pinokio; Pocałunki Maria Pawlikowska- Jasnorzewska; POTOP.. Szkoła podstawowa.. Pinokio mając nadzieję, że odnajdzie ojca, udał się tam.. Czy pamiętasz historię pana Tomasza i pewnej niewidomej dziewczynki?.

"Katarynka" - test znajomości lektury.

Czy wiesz, gdzie znajduje się to miejsce ze zdj.. Good morning, czyli test z Angielskiego na pora.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Pinokio" C. Collodiego; grupa I, grupa II.. Pierwsze psoty pajaca Mieszkanie D Ŝeppetta była to izdebka na parterze, która miała tyle światła, ile go dochodziło spod schodów.. Podobne działy.. Uwaga: w różnych opracowaniach widuje się różne formy pisowni imienia ojca Pinokia:Quo vadis - test wiedzy.. a)z Wróżką b) z Knotem c) ze Ślimakiem 20.. Majstra Antonia nazywano Wisienką , boTest ze znajomości treści lektury "Pinokio" .. Pinokio uratował tonącego: a)psa Alidoro b) małego chłopca c) swojego ojca 19.. Autorem książki jest Carlo Collodi.. "Pinokio" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Pinokio został zamieniony w: a)marionetkę b) osła c) psa 21.O pinokiu - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz quiz: Pinokio.. Przedstaw motywy, którymi kierował się główny bohater Zbrodni i kary .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Rozpocznij test.. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 285221 razy.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Test ze znajomości książki Pinokio; Pocałunki Maria Pawlikowska- Jasnorzewska; POTOP..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Tajemniczy ogród.. Pinokio został zrobiony: a) z plasteliny, b) z masy solnej, c) z kawałka drewna-ok d) z materiału.. Lektury szkolne.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Pinokio wskoczył więc do morza, a za nim pies gończy, którego pajacyk próbował uratować .Plik test z pinokia.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Pinokio • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury szkolne do słuchania - audiobooki mp3 - książki w formacie audioPinokio przyrzekł jej, że będzie chodził do szkoły i zdobędzie zawód albo wyuczy się rzemiosła.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Bolesław Prus, "Katarynka" - test z lektury.. W tejże chwili rozmowę ich [Pinokia i Robaczka Świętojańskiego] przerwał leciutki szmer zbliżających się kroków.. Więcej testów z lektur.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Z kim Pinokio wyruszył do Krainy Zabawek?.

Podobne quizy ... test znajomości lektury.

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz - 1 punkt.. Skąd Dżeppetto miał pieniądze na zakup elementarza?Katarynka - test wiedzy.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.. Dla kogo siostry z bajki "Zosia z ulicy Kociej" urządziły pogrzeb?. Sprawdzian.. Pinokio pozostał na Wyspie Pracowitych Pszczół i poszedł do tamtejszej szkoły.Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger.. Jakiej narodowości są księżniczki Disneya?. Sprawdzian ze znajomości lektury- Pinokio Carlo Collodi Imię i nazwisko: Grupa I Przy każdym z pytań zaznacz jedną odpowiedź.. Rozpocznij test.. Please try again later.Zmierz się z quizem o wysokim poziomie trudności!. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Lektury szkolne.. Biografia Henryka Sienkiewicza; Bohaterowie w Potopie; .. Test z lektury Władca Lewawu; Władca Lewawu streszczenie; Władca Lewawu test ze znajomości lektury; Zbrodnia i kara.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Czy uda Ci się opisać flagę danego państwa za p..

Literatura Test z lektury "Balladyna" - poziom trudny.

Jednak pewnego dnia koledzy namówili go na wagary mówiąc, że widziano rybo-psa.. Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Ponieważ „na tym świecie każdy człowiek, czy rodzi się bogaty, czy biedny, obowiązany jest zająć się czymś, robić coś, pracować".. Podobne działy..Komentarze

Brak komentarzy.