Test ze znajomości lektury opowiadania z doliny muminków
Rozwiąż test.. Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Biorąc pod uwagę, że narzędziem mojej pracy, oprócz całkiem lotnego umysłu, jest głos - postanowiłem zrobić z niego dodatkowy użytek w czasach zagrożenia koronawirusem.. Tym razem mieszkańcy Doliny chcą poznać zasady funkcjonowania wszechświata.. Rozpocznij test.. Rozwiąż test, który zawiera 19 pytań związanych z lekturą.. Autorką książki jest Tove Jansson.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCzas i miejsce akcji „Opowiadania z Doliny Muminków" to zbiór opowieści, z których każda stanowi odrębną całość.. Zapraszamy do rozwiązania testu, który składa się z 19 pytań.Przyjaźni się z niewidzialnymi myszami, dobrze zna zwyczaje istot żyjących zimą.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Czarny Nosek przez swoją ciekawość świata często pakuje się w kłopoty.. Ten test zrobiłąm z myślą o fanach książki pt.: "Dynastia Miziołków", aby mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat tej ciekawej księżki.. Podobne działy.. W Polsce pojawiły się: „W Dolinie Muminków", „Lato Muminków", „Zima Muminków", „Opowiadania z Doliny Muminków", „Tatuś Muminka i morze", „Kometa nad Doliną Muminków","Dolina Muminków w listopadzie".Katarynka - test wiedzy..

Sprawdź czy znasz się na książce opowiadania z doliny muminków.

Zapraszamy do rozwiązania testu, który składa się z 19 pytań.Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Książka Opowiadania z Doliny Muminków autorstwa Jansson Tove , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,49 zł .. WięcejNapisz opowiadanie z elementami opisu i dialogiem dotyczące zdarzenia, którego nie można racjonalnie wytłumaczyć.. 2 grudnia 1976 w Ambasadzie PRL w Helsinkach odebrała z rąk kanclerza Cezarego Leżeńskiego przyznany jej w 1975, na wniosek dzieci, Order Uśmiechu oraz legitymację z numerem 133.Test ze znajomości lektury "Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego składa się z 15 pytań.. Napisz opowiadanie, w którym przedstawisz projekt wynalazku własnego autorstwa.Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Serwis zamknięty.. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Po drodze dowiadują .Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Oskar i Pani Róża to książka autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta, wydana w 2002 roku.. Napisz opowiadanie z narracją pierwszoosobową, w którym zamieścisz opis przeżyć zakochanego człowieka o duszy romantyka..

test ze znajomości muminków.

Mimo zawłaszczenia kabiny kąpielowej utrzymuje z Muminkami raczej ciepłe relacje.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. FunTest.pl.. Czy znasz książkę pt.: "Dynastia Miziołków"?. Lektura przedstawia losy nieuleczalnie chorego chłopca.. Inne tryby testu.. Jako jedna z nielicznych postaci współczuje Buce.. "Zima Muminków" to lektura sugerowana dla klasy 3.. Lektury szkolne .Zapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury „Opowiadania z Doliny Muminków" T. Jansson.. Szukaj.. Zawiera 15 pytań.. Przygotuj się na sprawdzian.. Jeśli czytałeś / aś Szatana z siódmej klasy na pewno poradzisz sobie w tym teście!. Rozwiąż test, który zawiera 19 pytań związanych z lekturą.. Rozwiąż quiz!Opowiadania z Doliny Muminków już od 17,25 zł - od 17,25 zł, porównanie cen w 31 sklepach.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Bryk.pl - najlepsze opracowania lektur, streszczenia lektur dla każdego ucznia, charakterystyki wszystkich bohaterów, lektury szkoła podstawa, lektury liceum, lektury studia.przygotuj się dzięki temu testowi do sprawdzianu z lektury pt. Dynastia Miziołków - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPlik Opowiadania z Doliny Muminkow.doc na koncie użytkownika thaddeo • folder Muminki pdf • Data dodania: 25 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Napisz do nas.Test z lektury „Opowiadania z Doliny Muminków" T. Jansson.

opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime .. "Ania z Zielonego Wzgórza" - test znajomości lektury.. Czas akcji poszczególnych opowiadań jest różny.Wydarzenia rozgrywają się w ciągu jednego dnia (np. „Straszna historia") lub w ciągu kilkunastu (np.„Tajemnice Hatifnatów").. Występuje w "Zimie Muminków" i "Opowiadaniach z Doliny Muminków".Sprawdź, ile pamiętasz z książki Francesa Burnetta "Tajemniczy ogród"!. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. Test z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej „Opowiadania z Doliny Muminków" T. Jansson.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Kolejne przygody Muminków!. »Tuulikki Pietilä była pierwowzorem jednej z postaci z książek Tove Jansson - Too-tiki występującej w Zimie Muminków i Opowiadaniach z Doliny Muminków.. Czy wiecie, jak udało mu się z nich wybrnąć?. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp; Znajdujemy zdania w ciągach literkowych.Muminki [audiobook] - Tove Jansson • Książki • pliki użytkownika kefirm przechowywane w serwisie Chomikuj.plZapraszamy do rozwiązania testu, dzięki któremu dowiesz się jak dobrze przyswoiłeś / aś treść lektury „Opowiadania z Doliny Muminków" T. Jansson..

Ten test sprawdza znajomość fabuły lektury Oskar i Pani Róża.

Ania z Zielonego Wzgórza.. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny?. Sprawdź swoją wiedzę na temat najciekawszej lektury z podstawówki!. Przygotuj się na sprawdzian.. W tym celu odbywają wędrówkę do obserwatorium astronomicznego.. WięcejTest z języka polskiego ma na celu sprawdzenie, w jakim stopniu opanowałeś / aś treść lektury szkolnej „Opowiadania z Doliny Muminków" T. Jansson..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt