Sprawdzian o ani z zielonego wzgórza
W krótkim czasie swoją osobowością i .GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Literatura Emily Brontë - Wichrowe Wzgórza .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. ZapraszamyLucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - test z lektury.. filmu na podst. powieści o Ani, słownik j. polskiego, frazeologiczny, słownik pisarz.Przypomnij sobie, jakie były losy Ani, zanim trafiła na Zielone Wzgórze.. Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. 9031 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Witaj na stronie Quizz.pl.. Kto jest autorem serii opowieści o Ani Shirley z Zielonego Wzgórza?. Jej rodzice - Berta i Walter - zmarli na febrę, gdy Ania była mała.. Z czasem pisarka była coraz bardziej zmęczona postacią rudowłosej dziewczynki.. Szukaj.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. Charakterystyka Ani Shirley z Zielonego Wzgórza; Charakterystyka Ani Shirley („Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery)Ania z Zielonego Wzgórza (1985) Anne of Green Gables - Film opowiada o młodej, osieroconej dziewczynie Ani Shirley (Megan Follows)..

Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.Jakie mogą być pytania na sprawdzianie z lektury: ,,Ania z zielonego wzgórza,, ?. Skomentuj.. Dorota 4 lata temu.. Rozwiąż test!. Od publikacji, „Ania z Zielonego Wzgórza" została sprzedana w ponad 50 milionach egzemplarzy i przetłumaczona na ponad 20 języków.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Będziesz miał/a z niej sprawdzian?. dodany: 2016-12-14 19:09:42, przez: Emilia.. Miłego rozwiązywania!Ania z Zielonego Wzgórza.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyPRZYBYCIE NA ZIELONE WZGÓRZE Anna Shirley przybywa na Zielone Wzgórze w wieku lat z sierocińca w Hopetown Początkowo miała być chłopcem ale nastąpiła .. Kim byli rodzice Ani Shirley Ania z Zielonego Wzgórza najważniejsze momenty Ania z Zielonego Wzgórza test dla sprawdzenia wiadomości Na jaki kolor Ania Shirley ufarbowała sobie .Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley..

Piszę z tej lektury sprawdzian.

Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Tagi: MENU • Ania z Zielonego Wzgórza • Ania z Zielonego Wzgórza - streszczeniePlik ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • Data dodania: 14 lis 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA czytanie ze zrozumieniem.doc, TEST ANIA.doc- Lucy Maud Montgomery na zamówienie wydawnictwa PAGE napisała 8 powieści, składających się na cykl o Ani z Zielonego Wzgórza.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragnieszAnia z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery..

Rozwiąż test!Będziesz miał/a z niej sprawdzian?

Udostępnij.. Na co dzień zmaga się ona z otaczającym ją cierpieniem, a. .. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Życzę wam powodzenia!. !To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. pytanie 1 z 10.. Montgomery „Ania z Zielonego Wzgórza.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. N a j To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Po śmierci Lucy Montgomery ukazała się .Charakterystyka Ani Shirley, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury.. easy ale łatwe 10/10 yea :D.Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?. Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Ani bardzo podobało się jej imię i niechciała go zmieniać ..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Rozwiąż ten test, a przekonasz się, czy zdasz!. Twoją lekturą szkolną jest ta książka?. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) Matthew i Marilla Cuthbert decydują się zaadoptować chłopca, by pomagał w pracy przy farmie zwanej Zielonym Wzgórzem.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. W pamiętniku napisała: Raz na zawsze kończę serię o Ani, przysięgam na bogów z Olimpu.Ania z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" 1.Jak nazywają .. wiadomości z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytania z lektury Ania z Zielonego Wzgórza Pytanie dotyczące Ani z Zielonego Wzgórza Test ze znajomości lektury Ania z Zielonego Wzgórza Jak nazywają się rodzice Ani Shirley Na jaki kolor Ania .Po sukcesie „Ani z Zielonego Wzgórza", Montgomery napisała siedem kolejnych powieści o losach Ani ukazujących jej dorosłość i okres macierzyństwa.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .„Ania z Zielonego Wzgórza", fragm.. 3 Niezwykły świat Ani - „Ania z Zielonego Wzgórza" jako powieść o bezdrożach wyobraźni.. Jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley?. Pomoże Ci w tym następujące ćwiczenie: Możesz przerysować oś wydarzeń do zeszytu i rozbudować ją, dodając dodatkowe informacje lub ilustracje.Ania Shirley jest główną bohaterką powieści L.M..Komentarze

Brak komentarzy.