Sprawdzian znajomości lektury hobbit
Skomentuj .Sprawdźcie swoja wiedzę na temat tej książki.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Tolkiena.. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).„Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Załóż konto Zaloguj się.. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test zawiera 30 pytań.. Rozwiąż quiz!J.R.R.. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Hobbit Bilbo niespodziewanie dla samego siebie wyrusza w podróż po skarb jako włamywacz, czyli ktoś odpowiedzialny za zdobywanie informacji, wskazywanie właściwej drogi, rozwiązywanie trudnych sytuacji.. Jaka była pora roku, gdy Bilbo wyruszył na wyprawę?. Zaloguj się .Kartkówka ze znajomości treści lektury Henryk Sienkiewicz „LATARNIK" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. [LATEST] Hobbit Test Sprawdzajacy Znajomosc Lektury SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien „ Hobbit czyli tam i z powrotem" 1..

3.Dokąd i po co zmierzał hobbit?

7.Czy droga którą pokonali się opłaciła w końcowym efekcie?. Lektury 4 lata temu.. #hobbit #lektury #lekturyszkolne #jrrtolkien #tolkien.. 5.Co nowego doznał podczas wyprayw?. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Przeczytałeś już lekturę?. .Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Wymień uczestników wyprawy do Samotnej Góry.. Dla fanów Hobbita.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Serwis zamknięty.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Romeo i Julia.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Tolkiena.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera .. hobbit kurna królowi eflów daj arcyklejnot a nie jakiś naszyjnik.. Podpis.. Grupa A JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. Pora sprawdzić przed sprawdzianem jak wiele z niej zapamiętałeś!. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3..

1.Z jakiej rodziny pochodził tytułowy hobbit?

177 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tolkien „Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Gdzie mieszkały gobliny?. Google Chrome 15 września 2019Test jest króciutki i prosty.. POWODZENIA!. W jaki sposób Elrond odczytał tajne litery na mapie krasnoludów?Odpowiedzi na pytania z lektury Hobbit,czyli tam i z powrotem?. Przeczytałeś już lekturę?. Test: Tolki9en nie zajmował się: a) językami klasycznymi b) językoznawstwem porównawczymHobbit lektura odpowiedz na pytania .. Załóż własny blog!Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015Przykładowa kartkówka z "Hobbita .". Kraina rodzinna Bilba nosiła nazwę … Bilbo miał na nazwisko … Najważniejszy krasnolud miał na imię .. Celem wyprawy było … Wróg zamieszkujący górę nosił imię … Bilbo miał podczas wyprawy pełnić funkcję … Trzy trolle zamieniły się w kamienie bo przegapiły… Ostatnim przyjaznym miejscem przed Górami Mglistymi był dom…#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem hobderocte51 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem chomikuj Plik znajduje się pod tym linkiem: om.gy/UObIl#sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem vabhighservsi11 : sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem chomikuj Przejdz do pliku: om.gy/UObIlRomeo i Julia - Wiliam Shakespeare Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia..

Sprawdzian ze znajomości lektury Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.

FunTest.pl.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.Test dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. 4.Z kim wędrował ?. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. Dla fanów Hobbita.. Serwis zamknięty.. Tolkien'a.Streszczenie krótkie.. [LINK] Hobbit Test Sprawdzajacy Znajomosc Lektury Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R TolkienaTest ze znajomości lektury Hobbit czyli tam i z powrotem.. Udostępnij.. Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ „HOBBITA"?. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Dlaczego krasnoludy przybyły do Bilba na naradę?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. 9.Za kogo był .Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. „Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2.Kto namówił go do wyprawy?. Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy.„Hobbit czyli tam i z powrotem"- test z lektury.. Towarzyszy mu trzynastu krasnoludów i (przez pewien czas) czarodziej Gandalf.Skarb znajduje się we wnętrzu Samotnej Góry, gdzie pilnował go Smaug - smok.Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena..

Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.

Zdezorientowany hobbit zaprosił wszystkich do salonu, gdzie przysłuchiwał się ich dziwacznej mowie i wsłuchiwał się w niestworzone rzeczy, o których opowiadali.. Nigdy 6.Co stracił podczas wyprawy?. Udostępnij.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. #ten #obcy #lektura #lekturyszkolne #lektury.Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Z czasem ponownie rozległo się pukanie.Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Quiz w Poczekalni.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit - sprawdzian znajomości lektury.. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury hobbit czyli tam i z powrotem?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt