Test z lektury chłopcy z placu broni dla klasy 5 odpowiedzi
Podgląd treści.. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyChłopcy z Placu Broni • lektury • pliki użytkownika poczta.anka przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc, Chłopcy z Placu Broni streszczenie w pigułce.docUżywamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 14 Obserwuj autora Zobacz profil Masz świetny pomysł na quiz?. w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ?. fioletowy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ?. Sprawdź się!. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni"..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Kto byB przywódc Czerwonych koszul ?. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) ruinach zamku b) oranżerii c .klasa 5 test z lektury "chłopcy z placu broni" Jak wyglądał ten test a może jest w internecie ?. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. Jak miał na .Quizy i testy z lektur szkolnych z liceum i szkoły podstawowej.. czerwony.. Chłopcy z Placu Broni.. Chłopcy z Placu Broni.. Zdrajcą został Gereb.. Zawiera nieodpowiednie treści?. c) Czele.. SPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY „Chłopcy z Placu Broni" Ferenc Molnar.Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.. Zadanie dodatkowe dla piątoklasistów.. Pobierz (doc, 55,5 KB) .. 2019-09-22, ocena: no uwielbiam takie komentarze, dla nauczyciela chyba odpowiedzi są oczywiste?. Dlaczego Boka postanowił, że nowa chorągiew będzie czerwono-biała?. #pozdrowieniazdomu - konkurs plastyczny dla dzieci..

Lektury z podziałem na klasy.

Hektor był: a) Psem Słowaka b) Kotem Słowka c) Psem Nemeczka d) Kotem Nemeczka 3.. Jak rozmawiać o nim z dzieckiem?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Staraj się dokładnie i uważnie czytać polecenia.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Ile lat miał Boka?. Jaki kolor miala kartka przyczepiona w Ogrodzie przez Boke?. Kto został adiutandem Boki pod nieobecność Nemeczka a) GerebPublikacja zawiera testy ze znajomości lektury "W pustyni i w puszczy" oraz "Chłopcy z Placu Broni".. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ?. żółty.. Chłopcy z Placu Broni.. Quiz w Poczekalni.. Zwariowane opowieści.. ale ten przez nauczyciela testTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test.. Koronawirus.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Test: Plan wojenny obrony Placu Broni przygotował: a) Weiss b) Nemeczek c) Boka d) Gereb ..

... Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.

zielony.. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Dodaj quiz .. Jaka meido będzie dla Ciebie pracować?Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań?. Wynik: 19/20.. Quiz w Poczekalni.. Rozwiąż test!Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.. w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.. czy nie?. d) Nemeczek.Test sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem, znajomość zasad ortograficznych i gramatycznych na podstawie lektury "Chłopcy z placu broni" oraz materiału z ortografii i gramatyki z podręcznika "Słowo za słowem" dla klasy piątej IMIĘ I NAZWISKO: KLASA: V UWAGA!. Kogo chłopcy z Placu Broni nazywali żartobliwie ,,staruszkiem .. Karta odpowiedzi do testu z lektury Ferenca Molnara ,,Chłopcy z Placu Broni .ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Słabym głosem spytał Janosza, czy zostanie z nim dopóki nie umrze.. Wyślij zgłoszenie .. super test fajny bardzo szczegółowy ale o to chodzi ja miałam 17/21..

21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?

czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami .Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Te bajki na pewno oglądałeś, ale czy pamiętasz losy bohaterów?. C.S. Lewis Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara .177 Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnar 2 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ?. Chłopcy z Placu Broni - Informacje.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wyślij zgłoszenie GerebCzele.. Test super a sówka motywuje już rozwiązuje test jeszcze raz ?. Gatunek.Witaj na stronie Quizz.pl.. Jak wyglądała chorągiew Związku Chłopców z Placu Broni?. Rozwiąż test.. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Szkoła podstawowa Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Klasa 8.. A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3.. Wideorecenzja na Czasie.. Z trudem usiadł na łóżku i z powagą powtórzył, że jest świadomy tego, iż umrze.Chłopcy z Placu Broni, Ferenc Molnar- pytania do tekstu lektury.. a) Fałsz b) Prawda 2.. Jak nazywała się grupa chłopców, którym przewodził Feri Acz?. Bolesław Prus Katarynka.. w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Z tego też powodu lektury dla klasy 5. szkoły podstawowej to nie tylko powieści, lecz również mity i wiersze.. koronawirus.. Odpowiedz.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Słowak.. Pobij średnią 6/13;Kadr z filmu Chłopcy z Placu Broni Przywódca chłopców z Placu Broni zbliżył się do łóżka malca, który, jakby wyczuwając jego obecność, otworzył oczy.. Czy będziesz pamiętał fabułę książek, które na pewno czytałeś?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt