Sprawdzian do lektury opowieści z narnii
Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" .. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.zakamarków i niespodzianek, wielki, z rodzaju tych wielkich domów, co to zdają się nigdy nie mieć końca.. Czym jest Narnia?. .Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Łucja była najmłodsza z czwórki dzieci, i to ona pierwszy odkryła przejście do świata Narni.. Temat wypracowania: Moje spotkanie z rodzeństwem Pevense w Narnii.. Galeria główna szkoły; .. Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii.. START; Wieści z MEN i KO; Nasza galeria.. Mam z tego sprawdzian przeczytałam ją całą ale chcę abyście mi zadali kilka pytanie ..

Sprawdź!Streszczenie lektury "Opowieści z Narnii".

Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Lew, czarownica i stara szafa" 1.. A ty, ty zapewne przybywasz z Zachodniej Puszczy?. Myśle że test był łatwy i że się podoba i na coś przyda.. Gdy odsłoniłam roletę ukazał mi się portal do innego wymiaru.Opracowanie Lektury "Opowieści z Narnii,Lew Czarownica i Stara Szafa" Charakterystyka Scrooge'a z "Opowieści wigilijnej" Plan wydarzeń szczegółowy "Opowieści wigilijnej" Mity greckie jako opowieści uniwersalne.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Jak można było się spodziewać kilkoro pierwszych drzwi, które otworzyli, wiodło do pustych sypialni, wkrótce jednak doszli do bardzo długiego pokoju pełnego obrazów na ścianach; odkryli tu kompletną starą zbroję.Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. W jakich okolicznościach wszystkie dzieci znalazły się w Narnii?. Które z dzieci pierwsze trafiło do Narnii _____ Kim był pan Tumnus ?. Sprawdź się!. Wszystko się wlekło i nudził mnie ten dziecinnie bajkowy świat.. // odp.Sprawdzian kompetencji polonistycznych dla klasy IV Drogi uczniu, .. wszystko to należy do Narnii.. Co zabrały .Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź.Tematy wypracowan do lektury opowiesci z narnii to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

sz.p.michal.g • 4 lata temu • #lektury #opowiesci-z-narnii .

Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Nie zaciekawiła mnie ani trochę, po prostu nie mogłam jej przetrawić.. Biała czarownica.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Opowieści z Narnii lew,czarownica i stara szafa.. - kanał z e-bookami do pobrania67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa".„Opowieści z Narnii" - do kogo jesteś podobny?. Quiz z wiedzy o książce C.S. Lewisa "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5.. Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części.. Gratuluję!. Rozwiąż test i sprawdź!Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Może znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)?. 70% "Opowieści z Narnii" - streszczenie fragmentu o szafie.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów?.

Załóż własny blog!Zadania klasowe klasy IV z lektury Opowieści z Narnii.

PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Życzymy miłej lektury.. // odp.. S. Lewis „Opowieści z Narnii.. Latarnia.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011.. Są rzeczy, które też możesz otagować Tematy wypracowan do lektury opowiesci z narnii?. 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowieści z Narnii.. Sprawdź, którą z postaci najbardziej przypominasz!. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Wiadro.. Piotr.. Łucja - najmłodsza z rodzeństwa, bardzo wrażliwa, życzliwa, odważna, o dużej wyobraźni twórczej, kocha bardzo swojego brata, nie czuje do niego urazy, wybaczyła mu wszystko, pragnie go uratować za wszelką cenę.. Przejściem do krainy Narnii.. W jakim mieście mieszkały?. Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Opowieści z Narni.. Powodzenia!. To jest moja opinia.. Obejrzyj szczegółowe streszczenie Opowieści z Narnii i zaoszczędź swój czas dzięki lekturek.pl!test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafa"Opowieści z Narnii.. TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii.. Nie ma czegoś takiego jak Narnia!.

Lew, czarownica i stara szafa - test znajomości lektury ...

Rozpocznij quiz .. Każdy uważa co innego, pisz to co ty o niej myślisz, a nie pierwsza lepsza osoba z internetu.Witaj na stronie Quizz.pl.. Narnia to kraj: a) o nazwie Gar - Deroba,czytałam kiedy była moją lekturą.. .Zadacie mi pytania dotyczące książki '' Opowieści z Narnii : Lew, Czarownica i stara szafa '' ?. Czy to żart?. Autorem książki jest C.. - Ja.. ja przyszłam tu ze starej szafy w garderobie - wyjąkała Łucja.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe?. Literatura Jak dobrze znasz książkę "Lew, czarownica i stara szafa"?. Sprawdź, ile pamiętasz!. Widget .. Test z lektury "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara .. Zawsze była .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Rozmowa z bohaterem książki, który jest dzieckiem Odpowiedz.. Do zeszytu z polskiego napisz swoją.. Kto 2 wszedł do krainy Narnii.. Lew, czarownica i stara szafa" .. Brawo!. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt