Test sprawdzający znajomość lektury anaruk chłopiec z grenlandii
Rozwiąż test zawierający 17 pytań i przygotuj się do lekcji.. Główny i tytułowy bohater utworu to młody, dwunastoletni Eskimos, świetnie radzący sobie z trudnymi warunkami .\\\"Anaruk chłopiec z Grenlandii\\\" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. wera222, 2009-02-03 ok Podgląd treści.. Pobierz.. Każdy uczy się tu polować z kajaka już od małego dziecka.Questions Forum : Knappsack Support: "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III .. ?Ćwiczenia dla dzieci na motywach lektur dla klas 1-4.. Quizizz - eskimoska matematyka.. Pamiętasz istotne fakty.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnára składa się z 23 pytań, na które odpowiedź powinien znać każdy, kto przeczytał książkę.. Załóż własny blog!Test ze znajomości lektury "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów.. Arkusze ćwiczeń do baśni, legend, opowiadań i wierszy.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. pisarzem i podróżnikiem.. Jeśli przeczytałeś lekturę, nie będziesz miał problemu z odpowiedzią na pytania.. SPRAWDZIAN.. WięcejPrawa autorskie © 2012-2020 Learnetic SATest sprawdzający znajomość lektury pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" | tekst nr 36172 Więcej informacji Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy Czytanie ze zrozumieniem, testy z lektur użytkownika Monika H. .Grenlandia to wyspa: Anaruk, chłopiec z Grenlandii DRAFT..

Są rzeczy, które też możesz otagować Test z lektury anaruk chlopiec z grenlandii?

Test można wykorzystać na różne sposoby:Test sprawdzający znajomość lekturyTest sprawdzający znajomość lektury pt. "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" Czy uważnie czytałem/czytałam lekturę pt. „Anaruk, chłopiec z Grenlandii?". "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Sprawdź, czy dobrze znasz książki z podstawówki, gimnazjum i liceum.. W ten sposób tworzy on z myśliwym jedną wodoszczelną całość.. Pomógłby mi ktoś odpowiedzieć na te dwa pytania dotyczące ,,Lalki" B.Prusa?. Jesteś uważnym czytelnikiem.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III Maksymalna liczba punktów do zdobycia:21 pkt Wszystkie odpowiedzi (500 najlepszych)Plik test ze znajomości lektury Anaruk chłopiec z Grenlandii.docx na koncie użytkownika Lucyna661 • folder Sprawdziany • Data dodania: 12 paź 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury „Anaruk, chłopiec z Grenlandii" autorstwa Cz. Centkiewicza.. Audiobook Anaruk Chlopiec Z Grenlandii Chomikuj.zippobierz mp3 anaruk z wrzuty Anaruk, chłopiec z Grenlandii test z lektury.doc (36 KB) Pobierz.Test z lektury anaruk chlopiec z grenlandii to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Czy znasz dobrze lekturę,, Anaruk, chłopiec z Grenlandii" ...Lektury.

Quizy sprawdzające znajomość lektur, ćwiczenia językowe, ortograficzne, matematyczne, przyrodnicze nawiązujące do treści przeczytanych tekstów literackich.Anaruk, chłopiec z Grenlandii .. Jesteś uważnym czytelnikiem.. Gdzie toczy się akcja książki?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. 21-17 punktów - Wspaniale znasz treść lektury.. Powodzenia!. Zwierzęta Grenlandii: a) renifer, foka i orangutan b) wół piżmowy, leming grenlandzki i narwal c) niedźwiedź polarny, mors i papuga 4.Test ze znajomości lektury Anaruk, chłopiec z Grenlandii autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów Zawiera 10 pytań.. #mitologia #mity #lektury .Test Z Lektury Anaruk Chlopiec Z Grenlandii pliczek.waw.pl/Test-Z-Lektury-Anaruk-Chlopiec-Z-… Anaruk, chłopiec z Grenlandii streszczenie i opracowanie.. oboźnym sprzedawcą .TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY,,ANARUK, CHŁOPIEC Z GRENLANDII .. Pobierz (doc, 26,0 KB) Komentarze.. a) 10 b) 12 c) 11 4.Plik test z anaruka.odt na koncie użytkownika Kalbien • folder lektury • Data dodania: 8 gru 2009 .. Kalbien / szkoła podstawowa / lektury / test z anaruka.odt Download: test z anaruka.odt.. Na naszej stronie internetowej znajdziesz nie tylko quizy Lektury, dzięki którym sprawdzisz, w jakim .Anaruk Chłopiec z Grenlandii 4 może wydostać się z niej i tonie..

Kahoot dotyczący znajomości lektury.

Odpowiedz na pytania.. a) na Antarktydzie b) w Grenlandii 2.. Na wyprawę Eskimos ubiera się-w specjalny skórzany kaftan, związany wokół kostek na rękach, pod brodą i dookoła otworu kajaka.. O PSIE KTORY JEZDZIL KOLEJA - PISARSKI ROMAN.rtf.Streszczenie krótkie.. 16-12 punktów - Dobrze znasz treść lektury.. Jak miał na imię ojciec Anaruka?. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III AUTOR LEKTURY: Czesław Centkiewicz Cel: Sprawdzenie dokładności czytania lektury i umiejętności korzystania z informacji zawartej w lekturze przed przystąpieniem do jej omawiania.. 0.0 / 5 (0 głosów) .. ANARUK CHLOPIEC Z GRENLANDII.doc.. Kto jest głównym bohaterem?. Kahoot dotyczący znajomości lektury.. Quiz - Quizizz.Quiz Lektury to doskonała metoda nauki i weryfikacji swojej wiedzy poprzez zabawę.. myśliwym i rybakiem.. Autor książki "Anaruk, chłopiec z Grenlandii" był: answer choices .. Anaruk, chłopiec z Grenlandii - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. Pamiętasz istotne fakty.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III AUTOR LEKTURY: Czesław Centkiewicz Cel: Sprawdzenie dokładności czytania lektury i umiejętności korzystania z informacji zawartej w lekturze przed przystąpieniem do jej omawiania..

... Test sprawdzający z mitologii.

Test można wykorzystać na różne sposoby:Czy uważnie czytałem/czytałam lekturę Czesława Centkiewicza pt. „Anaruk, chłopiec z Grenlandii" - zaznacz prawidłową odpowiedź.Lesson description: "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III.. Powieść Anaruk, chłopiec z Grenlandii opowiada o życiu dwunastoletniego Eskimosa Anaruka, który wraz z rodziną mieszka na Grenlandii.. "Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość Author: AGA Created Date:Test znajomości lektury klasy III "Anaruk, chłopiec z Grenlandii", może być również wykorzystany jako dodatkowa karta pracy do tej lektury.. 11-6 punktów - Starasz się, ale słabo pamiętasz treść lektury.. Geneza „Anaruk, chłopiec z Grenlandii" to sympatyczna opowieść o życiu, zwyczajach i wierzeniach Eskimosów zamieszkujących Grenlandię.. Polecam przeczytanie jej ponownie.. Quizizz - eskimoska matematyka.. Polecam przeczytanie jej ponownie.. „Makbet", „Kamienie na Szaniec" czy „Romeo i Julia" to tylko kilka przykładów lektur dostępnych na naszym portalu..Komentarze

Brak komentarzy.