Sprawdzian ze znajomości lektury mały książę
Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!TEST Z LEKTURY: Mały Książę. Silnego podmuchu wiatru. że Mały Książę już o nim zapomniał Poproszę o ocenę. Zobacz podobne quizy: #hobbit-lektura #lektury. W zależności od naszego stanu emocjonalnego i naszej dojrzałości wyciągniemy z lektury to, co akurat będzie dla nas najistotniejsze.Lektura "Mały Książę". Ściągnij załącznik: Kartkowka_-_znajomosc_tresci_lektury_-_MALY_KSIAZE.pdf Podziel się: Katarzyna Autorka bloga .Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ". Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu. Odszukał żmiję i postanowił skorzystać z jej pomocy.IV Napisz list, który mogłaby wysłać Róża do podróżującego Małego Księcia. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2009-12-16 18:39:36. Udostępnij. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy .Tu Mały Książę kończy przywoływać swoje wspomnienia. Gdzie lotnik musiał przymusowo lądować? Tagi dla tego testu: Książę Mały Podaj swoje imię: Sebastian Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę? Przedstaw w tekście emocje bohaterów. 0 ocen | na tak 0%. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi. Jak rozumiesz słowa ,, Wśród ludzi także jest się samotnym " ''Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu. Wykorzystaj w nim znajomość tekstu ( w treści powinny się znaleźć 3 fakty z książki).

Dzięki komu Książę mógł wrócić na swoją planetę? 8.Test z lektury Mały Książe.

177 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Zrób test i się przekonaj! Nie masz się czego obawiać na sprawdzianie w szkole, z pewnością dostaniesz piątkę!Tak wyglądał początek mojej znajomości z Małym Księciem. Do obowiązków Małego Księcia należało także: codzienne odkurzanie planety. Książka „Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury. Jakie mogoą być pytania na kartkówce ze znajomości lektury "Mały Książę" ? ocenilabym ta prace na 5 z minusem, bo wlasnie taka ocenke dostalam i to bez znajomosci pytan.Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury. Czuł się odpowiedzialny za różę. Skomentuj. 1 ocena Najlepsza .Karty pracy, kartkówki, sprawdziany / Kartkówka - znajomość treści lektury - "MAŁY KSIĄŻĘ" październik 18, 2016 ; Kartkówka - znajomość treści lektury - "MAŁY KSIĄŻĘ" Podgląd załącznika. Mały Książę i róża Przeczytaj poniższe hasła dotyczące relacji Małego Księcia z różą. Czego Mały Książę nie robił na swojej planecie? Test: ,,Żona modna" test utrwalający wiedzę z satyry.Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury? Aktualności; O książce.

ze strony blocked odpowiedział(a) 02.03.2010 o 20:42 Dlaczego Mały Książę chciał wrócić na planetę? Jak.

Mały książę - Lektury - Język polski dla Klasa II Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript. Książę bardzo tęsknił za swoją różą i bał się o nią. Sprawdzian znajomości lektury "Ojciec Goriot" Honore de Balzac'a. .Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Mały Książę. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki. Książki w mojej kolekcji; Polskie wydania książki; Szukam "Mały Książę" Braillem; Wydania audio; Plakaty teatralne; Kilka gadżetów; Kilka innych książek. na Biegunie Południowym. Przeczytałeś ją ze zrozumieniem i nawet Ci się podobała prawda? Mały KsiąŜę, choć sam zadawał mi wiele pytań. "Dowodem istnienia Małego Księcia jest to, Ŝe był śliczny, Ŝe śmiał się i Ŝe chciał. zabrał ze sobą całe stado słoni, to nie dałyby one rady .,,Mały Książę" to powieść przeznaczona dla czytelników w każdym wieku. przeczyszczanie wulkanów. karmienie baranka 15. O co do tej pory boi się Narrator: że Mały Książę nie dotarł na swoją planetę. Pokłócił się z lotnikiem.

Marta Strzelecka, To ja zestrzeliłem Saint-Exup´ery'ego, „Gazeta Wyborcza" 2008, nr 65.5676, s.

wniosek:oplaca sie wchodzic na takie stronki, a zwlaszcza ze nauczyciele tez ty czasem bywaja. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy. Nigdylektury "Mały Książę"? Test z lektury Mały Książę dla klasy pierwszej gimnazjum 1. TEST Z LEKTURY: Mały Książę. tekst książki; Antoine de .Plik Mały Książę pytania.pdf na koncie użytkownika fretkafredziu • folder Mały książę • Data dodania: 30 paź 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Język polski, Sprawdziany i testy Test z lektury Mały Książę. Moja kolekcja. TEST Z LEKTURY: Lalka. Lektura pozornie .Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź. 156 .„Mały Książę" Antoine de Saint-Exupery'ego Moje rozważania na temat przyjaźni i miłości po lekturze „Małego Księcia" A. de Saint-Exupery'ego Ciąg dalszy ,,Małego Księcia".Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry „MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury. Pilot i chłopiec spędzili ze sobą dużo czasu i zabrakło im wody.

#ojciecgoriot #honoredebalzac #lektury #lekturyszkolne.

Można go też wykorzystać do pracy na lekcji, np. w grupach.przegladajac sobie wybrane prace natknelam sie na ten test. 0 0 Odpowiedz. Geniusz Exuperego polegał na tym, że stworzył on dzieło, które odebrać można w rozmaity sposób. Sprawdź, co pamiętasz z lektury„Mały Książę" ukazał się po francusku i po angielsku w 1943 r. Do dziś przetłumaczono go na ponad sto języków. Składa się on z 5 części - sprawdza znajomość lektury, umiejętność analizy tekstu poetyckiego, umiejętność rozumienia tekstu epickiego, redagowanie zaproszenia, redagowanie rozprawki.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.). Test Mały książę - podręcznik LekturyTest dotyczący lektury "Mały Książę" Antoine de Saint - Exupery jest przeznaczony dla uczniów klasy II gimnazjum. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia. Lektury 4 lata temu. III DuŜo czasu upłynęło, zanim zrozumiałem, skąd przybył. nie czyścił wulkanów. List powinien zająć całe wyznaczone miejsce.Wybierz test z rozdziału Mały książę lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa II Gimnazjum. Bo bał się żmii. Statkowi kosmicznemu.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II. Szczęśliwie, znaleźli studnię. Ile lat ma Adam Niezgódka? To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać. Kochają go miliony. Zrób test i się przekonaj! Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Mały Książę. nie oglądał zachodów słońca. .Proponuję niedługi sprawdzian znajomości lektury Mały Książę. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Test z lektury "Mały Książę" - poziom trudny flickr.com Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - jeśli całym sercem zagłębiłeś się w opowieść o przygodach Małego Księcia, powinieneś sobie poradzić, ale łatwo nie będzie!14. Wytnij je i .Ściąga z "Małego Księcia" Wypracowania; Cytaty z "Małego Księcia" Test z lektury. Chcesz sprawdzić na jaką ocenę masz szansę na sprawdzianie z lektury?. jesteś prawdziwym znawcą tej lektury! Pomożecie ? Prawidłowe odpowiedziTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'egoTest sprawdzający znajomość treści lektury - „Mały Książę" Antoine'a de Saint-Exupery'ego. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa? Odpowiedzi. okazalo sie ze jakies dwa miesiace temu moj nauczyciel z polskiego dal identyczny na sprawdzianie z lektóry. Test ze znajomości książki Mały Książe. że baranek zjadł różę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt