Test szatan z siódmej klasy odpowiedzi

test szatan z siódmej klasy odpowiedzi.pdf

PostDateIcon piątek, 26 lutego 2010 15: 02 PostAuthorIcon Wpisany przez Edward Karpiński pdf. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"! pytania są tak dobrane, aby uniemożliwić uczniom poznanie treści książki z dostępnych na rynku streszczeń, ściąg i innych opracowań.Witaj na stronie Quizz.pl. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. profesora Gąsowskiego.Szatan z siódmej klasy; cytaty z książki "Szatan z siódmej klasy" Panienka zmarszczyła czoło, jak gdyby miała wygłosić uczoną rozprawę i pragnęła to uczynić z wielką rozwagą. Kornel Makuszyński. U góry znajdziesz quiz Szatan z siódmej klasy test.Szatan z siódmej klasy - test sprawdzający wiedzę. Szatan z 7 klasy. Gdy si ę któremu ś z klasy siódmej wykrzywił smutkiem młodzie ńczy miły pysk, wierni towarzysze taki długo zamawiali t ę nagł ą i nieprzyjemn ą chorob ę i tak długo pocieszali zasmucone kole Ŝeńskie osierdzie, Ŝe smutek odlatywał z wrzaskliwym krakaniem wrony. Do dziś równie chętnie sięgają po nią kolejne pokolenia młodzieży, przenosząc się dzięki niej w świat przygody, by wraz z głównym bohaterem utworu rozwiązywać tajemnicę .Szatan z siodmej klasy-1960 Mlodzieniec z harcerska postawa szuka zlota z epoki Napoleona a znajduje cos wartosciowszego-milosc! Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.

Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.

"Jak ona ślicznie marszczy czoło" - pomyślał Adam.Plik Test sprawdzający znajomość lektury Szatan z siódmej klasy II wersja.doc na koncie użytkownika karolina.drezek • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 8 lis 2011Testy + odpowiedzi (cena za test) Pinokio, Przygody Tomka Sawyera Tajemniczy Ogród Ten Obcy Szatan z siódmej klasy Tomek w krainie kangurów W pustyni i puszczy Akademia Pana Kleksa Ania z Zielonego Wzgórza Bracia Lwie Serce Dynastia Miziołków Hobbit - czyli tam i z powrotem Mikołajek Opowieści z Narnii Sposób na Alcybiadesa Panna z mokrą głową, Kajko i kokosz. Lektury szkolne. Szatan z siódmej .Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappySzatan z siódmej klasy. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"! ˚Szatan z siódmej klasy ˛ to: A - nowela B - powie[C - opowiadanie D - sprawozdanie 2. Makuszyński, Szatan z siódmejSzatan z siódmej klasy.

45 Obserwuj autora Zobacz profil .Odpowiedzi: 1.

Peliji 4 lata temu. Zawiera nieodpowiednie treści? franciszka. Nikt nic nie ukradł. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3. ChBopca nazwano ˚szatanem ˛ , gdy|:Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY. garbaty) c.dostał do przetłumaczenia od panny Irenki 12.Dowiedział się z listu, że dalszych wskazówek co do skarbu należy szukać: .Kornel Makuszyński - Szatan z siódmej klasy - quiz Film zawiera 48 pytań sprawdzających znajomość lektury. Tagi dla tego testu: test HapySzatan z siódmej klasy DRAFT. Szatan z siódmej klasy. PowodzeniaOficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices. Jak nazywa się dolina, w której mieszkają Muminki? Mam nadzieje że opinie będą dobre. Ogólna wiedza literacka. "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury. ODPOWIEDZI 1.d 2.a 3.d 4.c 5.a 6.a 7.a 8.c 9.b 10. b 11.b 12.a 13.b 14. b 15.a 16.d 17.d Publikacja dodana do Archiwum Internetowego Serwisu Oświatowego Awans.net 9 stycznia 2004 r. Title: TEST DIAGRAMOWY DO LEKTURY KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO ,,SZATAN Z SI Author: MarianZobacz quiz: "Szatan z siódmej klasy". Szatan z siódmej klasy. Szatan z siodmej klasy-1960 - wideo w cda.pl Wyszukiwanie odpowiedzi.SZATAN test.doc • Szatan z 7 klasy - test znajomości lektury.

Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć.

Szatan z siódmej klasy - Test. Szkoła latania"Szatan z siódmej klasy" (1960) - Po rekonstrukcji 720p Siedemnastoletni Adaś spędza wakacje w starym pałacu, gdzie wpada na trop napoleońskiego skarbu.„Szatan z siódmej klasy" - recenzja książki Powieść Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" po raz pierwszy ukazała się w 1937 roku i szybko zyskała uznanie młodych czytelników. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2. Szatan z siódmej klasy - tematy wypracowa .Witaj na stronie Quizz.pl. Przed Tobą test sprawdzający umiejętności z zakresu języka polskiego. Szatan z siódmej klasy DRAFT. U góry znajdziesz quiz ''Szatan z siódmej klasy''.Sprawdza wiedzę o lekturze. Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?" GBównym bohaterem lektury jest: A - Profesor Gsowski B - Adam Cisowski C - Wanda D - harcerze 3. Z boskiej komedii Dantego 2. .Rozwiąż test z lektury - Szatan z siódmej klasy - i przekonaj się ile pamiętasz z lektury. Zabawne Jaką .Jest to test do książki szatan z sódmej klasy. Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"! Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Szatan z siódmej klasy Test sprawdza znajomo[ lektury "Szatan z siódmej klasy" Poziom trudno[ci: Zredni 1.

Rozpocznij quiz.

Jak ma na imię włóczega-filozof, który zawsze jesienia opuszcza.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1. (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Quiz w Poczekalni. fałszywego malarza. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. Akcja utworu rozgrywa się w roku: A. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.test z szatana z siódmej klasy: Szatan z siódmej klasy-test znajomości lektury. Niektóre z pytań są naprawdę trudne, także nie prz.Szatan z siódmej klasy, Kornel Makuszyński To bardzo fajny test i dosyć bardziej szczegółowy. Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"? Juliusz Słowacki. To zależy też od testu. 1812 3.Test znajomości treści lektury Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy" przeznaczony jest dla uczniów klasy VI. Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy. Odpowiedz na pytania. Podobne działy. 45 Obserwuj autora Dodaj do. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.„Szatan z siódmej klasy". Kornelia Makuszyńska. Literatura Jak dobrze znasz książkę ,,Szatan z siódmej klasy"? Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Tajemnicze i bardzo cenne drzwi z domku w ogrodzie zostały użyte jako nosze w 1863 roku. Wyślij zgłoszenie. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. 2.Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Szukaj. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Szatan z siódmej klasy - test znajomości lektury. FunTest.pl. ;) Pozdrawiam, życzę dobrych stopni. by franciszka..Komentarze

Brak komentarzy.