Test sprawdzający znajomość lektury afryka kazika

test sprawdzający znajomość lektury afryka kazika.pdf

Przed omawianiem lektury pt. "Zaczarowana zagroda" w klasie drugiej postanowiłam sprawdzić, na ile dzieci zapamiętały i zrozumiały treść książki. Autorem książki jest Łukasz Wierzbicki. Ogólna wiedza literacka .Test ze znajomości lektury pt. "Oto jest Kasia". W .Test sprawdzający znajomość lekturyE-book Afryka Kazika - Łukasz Wierzbicki (PDF) Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Tytuły podlinkowane prowadzą do ćwiczeń, które zostały już opracowane przez redakcję naszego serwisu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.A o to test sprawdzający znajomość lektury pt. ,,Dzieci z Bullerbyn" Serwis zamknięty. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. answer choicesBarwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew w żyłach, a niekiedy zabawne przygody, które zdarzyły się naprawdę, pozwolą poznać młodemu czytelnikowi tego niezwykłego podróżnika.Afryka Kazika, Łukasz Wierzbicki, Wydawnictwo BIS, 2017 Dane produktu: Trzecie wydanie niezwykle popularnej książki dla dzieci „Afryka Kazika". To wyjątkowe opowiadanie dla dzieci zawiera historię opartą na autentycznych wydarzeniach, jakich doświadczył Kazimierz Nowak.

.Test sprawdzający znajomość lektury „Akademia Pana Kleksa" 1.

"Afryka Kazika" to lektura sugerowana dla klas 1-3. Udostępnij. W jaką część ciała Kazika trafił pomidor rzucony przez Kasię? a) małpki b) lwa c) krokodyla d) węża 4. Jak miał na imię doktor Dolittle? Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp. O zdjęcie jakiego zwierzęcia prosił syn Kazika? Dzięki kolorowym rysunkom dziecko szybko odnajdzie w trakcie lektury miejsce, w którym obecnie ."Afryka Kazika" „Kiedy byłem chłopcem, uwielbiałem słuchać opowieści mojego Dziadka. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Test składa się z 17 pytań. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie. Serwis zamknięty. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? a) Samochodem b) hulajnogą c) rowerem d) motorem 3. Szkoła podstawowa. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury „Karolcia" Marii Krüger. Test można wykorzystać na różne sposoby:Test ze znajomości lektury Dywizjon 303 Arkady Fiedlera. Z naszej klasy jedna uczennica Zuzanna Jura wzięła udział w tym konkursie i stworzyła piękny wiersz.Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) FunTest.pl. Gdzie schowała się Kasia podczas zabawy w chowanego z dziewczynkami w lesie?Podczas obchodów Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole, chętne dzieci mogły wykazać swój talent w konkursie literackim.

Jakie zwierzę odebrał doktor kataryniarzowi, Włochowi, bo miało za ciasną obrożę ( małpkę) 20.

Jak nazywały się konie, które Kazik otrzymał od Polaka mieszkającego w Afryce. Lektury szkolne. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Afryka Kazika Łukasz Wierzbicki Wydawnictwo BIS Pięknie wydana, w twardej oprawie, z kolorowymi ilustracjami i dołączoną mapą wyprawy, książka podbiła serca obu moich synów. Jakim pojazdem poruszał się Kazik po Afryce?. ( z Afryki) 19. Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Wielki Maraton Czytelniczy - test z "Afryki Kazika" 07-04-2016. Jak zwierzęta nazwały małpkę i co to znaczyło?Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. W związku z tym, przygotowałam krótki test z pytaniami .Zrób ten quiz i zobacz jak dobrze znasz pinokia.Katarynka - test wiedzy. Wśród nich ważne miejsce zajmowała historia Kazimierza Nowaka, podróżnika, który jako pierwszy na świecie przemierzył Afrykę rowerem i to w czasach, gdy był to niezbadany jeszcze, tajemniczy kontynent.Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.

Gdzie mieszkał doktor? Wyrażamy własną opinię - Kończymy zdania ; Piszemy list w imieniu Kazika -.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. a) nos b) ręka c) brzuch 12. Kto jest autorem książki "Afryka Kazika" answer choices. Opowiadania zostały napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka, który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze.2. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy ."Anaruk chłopiec z Grenlandii" - test sprawdzający znajomość lektury dla klasy III AUTOR LEKTURY: Czesław Centkiewicz Cel: Sprawdzenie dokładności czytania lektury i umiejętności korzystania z informacji zawartej w lekturze przed przystąpieniem do jej omawiania. dziadek Krzysia. Ostatnią lekturą w tegorocznej edycji Maratonu jest " Uniwersytet Dziecięcy.Plik TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY Kubuś Puchatek.doc na koncie użytkownika Joanna-joah71 • folder Inne sprawdziany • Data dodania: 27 sty 2010. Bolesław Prus, "Katarynka" - test z lektury.

Podobne działy.

Kazimierz Nowak. Jaseq11 2 lata temu. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki, mrożące krew. Ebooki - E-book - Literatura dla dzieci i młodzieży - Literatura dla dzieci - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.plTest z lektury pt. „Przygody Tomka Sawyera". Kiedy ja czytałam Starszemu, Młodszy wodził palcem po mapie. Łukasz Wierzbicki. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Afryka Kazika przedstawia historię Kazimierza Nowaka, który jako pierwszy, przemierzył cały kontynent Afrykański na rowerze. Narratorem w „Akademii Pana Kleksa" jest: a) Jan Brzechwa b) szpak Mateusz c) Pan Kleks d) Adaś Niezgódka 2. Czy pamiętasz historię pana Tomasza i pewnej niewidomej dziewczynki? Książka została napisana na podstawie jego reportaży z tej wielkiej podróży mającej miejsce między 1931, a 1936 rokiem. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 285221 razy. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Kto pomagał Kasi w nadrobieniu zaległości w szkole? a) wiatr b) złodzieje c) tygrys d) myszki 5. Napisz do nas. Na kwietniowy test z książki "Afryka Kazika" zapraszam uczniów klas IV-VI w czwartek 14 kwietnia o godz. 7:30 do stołówki szkolnej. Kto porwał Kazikowi namiot gdy spał na pustyni? a) mama b) brat c) dziadek 13. Skomentuj. Do akademii są przyjmowani: a) chłopcy i dziewczynki b) wszyscy chłopcy c) chłopcy, których imiona rozpoczynają się na A d) chłopcy, których imiona ."Katarynka" - test znajomości lektury. Test wiedzy online z lektury szkolnej Dywizjon 303. Rozpocznij test. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test na podstawie lektury „Karolcia" Marii Krüger. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .AFRYKA KAZIKA w recenzji na portalu MIASTO DZIECI: „Afryka Kazika" to fenomen na polskim rynku.Prawdziwa powieść drogi - napisana zrozumiałym dla kilkulatka językiem, świetnie nadająca się dla dziecka, które zaczyna samodzielnie czytać.Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Zaczarowana zagroda" Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 135505 razy..Komentarze

Brak komentarzy.